Hogwart HP School
Trwają magiczne
wakacje!



Zapisy zamknięte. Zapraszamy do zapisów
na rok szkolny
wrzesień-listopad 2019.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Lipiec
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 


49876  pkt
39626  pkt
16622  pkt
8909  pkt




Magia Odznak [3]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz trzeci w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na ubiegłotygodniowych zajęciach.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. JAMES PAJLACH 25
2. AHREUM MIN 19
3. DEMIAN ALNTELO 18


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ADRIANA LOERA 21
2. NADIYA MOLKO 14
3. ASHLEY BLACK 11

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. NYSSA SHADOW 3
2. DEBORA MAGNAEL 2
2. KAZBIEL THUNDERSHOUT 2
3. HOSTER HIGHTOWER 1
3. JAMES SMITH 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 11.02.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 3

Trzeci tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego (stan na dzień 28.01). A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela:

PERSONALIAORPSIPMS
H. HIGHTOWER4210707
C. LOVATO0000000
A. LUMA0000000
D. MAGNAEL7200909
K. PICCIFUES110025-3
N. RIDDLE2200413
N. SHADOW1132016016
J. SMITH
7
000707
K. THUNDERSHOUT82001019
K. WAKESHIMA3000321

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Przypominamy, że co trzy tygodnie sprawdzany jest dziennik ocen. Nauczycieli, którzy mają zaległości związane z uzupełnianiem dziennika, prosimy o ich nadrobienie do niedzieli 18.02 włącznie.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 11.02.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Czarodzieje z klasą


Czy zastanawiałeś/aś się jak to jest być najlepszym z czarodziejów? Czy wszelkie tajniki sztuk magicznych opanowałeś/-aś do perfekcji? Czy znasz zioło, eliksir bądź zaklęcie na każdą okoliczność?

Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś/-aś twierdząco, to znak, że nie możesz przegapić kolejnej edycji Czarodziei z klasą. Przyjdź w niedzielę do Hogwartu i stań w szranki z podobnymi do ciebie i udowodnij, że jesteś najlepszy z najlepszych. Czekamy właśnie na ciebie! Nauczyciele również są mile widziani. Zaczynamy o godzinie 20:00.

Nie przegap tego. Różdżka w dłoń i do dzieła!


Pozdrawiamy serdecznie
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne

Dostałyśmy właśnie potwierdzoną informację od Śnieżynki, że odwiedzi Was dzisiaj o godzinie 18:30 (również w Hogwarcie). Przeprowadzi zapowiadaną loterię z atrakcyjnymi nagrodami, dlatego warto jej nie przegapić i przyjść wieczorem z uzbieranymi śnieżynkami! W oczekiwaniu na jej przyjazd zachęcamy do rozwiązania konkursu, którego treść znajdziecie w rozwinięciu tego pergaminu. Odpowiedzi wysyłajcie do końca dzisiejszego dnia na konkurs.hpschool@gmail.com.
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 10.02.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Quiz | Loterie Liczbowe [5]


[WEJDŹ DO HOGWARTU]

Mamy przyjemność poinformować, że już w niedzielę (tj. 11.02) o godzinie 19:30 w Hogwarcie odbędzie się Cotygodniowy Quiz. Prosimy uczniów o zapoznanie się z zasadami zabawy. Regulamin znajdziecie w tym miejscu, zaś oznaczenia pytań tutaj.

Do zobaczenia na quizie!

Wyślij kupon:
Galeolotek | Punktator


Pozdrawiam,

Dyrekcja HP School
   
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 10.02.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Zabawy na zakazanym piętrze



[– Zostaw to! Nie można tego dotykać!

– A niby dlaczego nie można otwierać prezentu, który się otrzymało?

– Pomyślmy... – powiedział Alojzy – bo może być zaklęty?

– Też mi coś! Skąd ci takie głupoty przyszły do głowy? Kto chciałby zrobić krzywdę komuś takiemu jak ja?

– Na pewno znaleźliby się kandydaci... i obawiam się, że byłoby ich całkiem sporo...

– Idź lepiej już do tej kuchni, bo zaczynasz bredzić z głodu, a ja zawlokę to jakoś do Lily, która najlepiej wie, czy owa paczka jest przeklęta, czy to tylko twoje wymysly.

Nikodem już miał brać to do ręki, kiedy Alojzy krzyknął.

– Nie dotykaj tego! Spałeś na Obronie przed czarną magią? Lewituj to!

Nikodem obrażony wyciągnął różdżkę i udał się w kierunku gabinetu dyrekcji znajdującym się na 3 piętrze. Wcześniej udał się do holu, aby wywiesić poniższe ogłoszenie.]


Kochani!

Już jutro o 20:00 spotkamy w Hogwarcie, aby wspólnie udać się na Zakazane piętro i zmierzyć się z kilkoma przygotowamymi zadaniami. Weźcie różdżki. Zapowiada się ciężka przeprawa. Liczymy na Was.

PYTANIE BONUSOWE
Grą na jakim instrumencie Harry uśpił Puszka?

Odpowiadacie w komentarzach. Do zdobycia 10 punktów i 20 galeonów.

Macie czas do godz. 20:00.


Pozdrawiamy
Nikodem & Alojzy


Wyniki Szybkiego Znicza pod więcej. Polujcie na kolejny!

Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 09.02.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [23]
Konkurs Starożytne Runy [3]

Kochane Cukrowe Ludki!

Zgodnie z moją wczorajszą obietnicą, przychodzę do Was z kolejnym konkursem z run. Będzie on polegał na rozszyfrowaniu tak bardzo uwielbianych przez Was anagramów.

[ANAGRAMY]

Za każdą poprawnie rozszyfrowaną nazwę otrzymacie ode mnie 3 punkty i 3 galeony, czyli łącznie możecie zdobyć 30 punktów i 30 galeonów. Dodatkowo, jeśli wyjaśnicie, co łączy te wszystkie runy, otrzymacie kolejne 10 punktów i tyle samo galeonów.

Na Wasze odpowiedzi czekam do niedzieli (11.02) do godziny 23.59 na sowę malfoyeleonora@gmail.com. Pamiętajcie by podpisać się imieniem, nazwiskiem oraz domem.

Pozdrawiam słodko
prof. Eleonora Malfoy

Na Facebooku pojawił się Szybki Złoty Znicz. Następny już jutro! Powodzenia!
Pozdrawiamy,
Lily & Grianne
Wyczarował/a Eleonora Malfoy - 08.02.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Wizyta Śnieżynki | Loteria zimowa

[ Nikodem siedział przy swoim biurku, a w ręku trzymał długie różnokolorowe pióro, które miało dla niego wartość sentymentalną, ponieważ był to prezent otrzymany od czarującej nauczycielki mitów i legend. Zanurzając pióro w buteleczce z inkaustem w kolorze ciemnej śliwki i ze srebrnymi drobinkami (nowość ze sklepu Scribbulusa!), pisał coś mozolnie na pergaminie, po czym skreślał wszystko to, co naskrobał i zdenerwowany zgniatał pergamin i rzucał w kąt. Czynił tak kilkakrotnie, wzbudzając coraz większą ciekawość Alojzego, który podglądał swego przyjaciela przez dziurkę od klucza. W pewnym momencie Nikodem wstał i z impetem otworzył drzwi, omal nie przygniatając przerażonego Alojza, po czym poleciał w wiadomym sobie kierunku, nie zauważając oczywiście stojącego jak mysz pod miotłą czarodzieja. Ten zaś, korzystając z nadarzającej się okazji, wślizgnął się do komnaty i raz dwa znalazł się przy biurku i nad pergaminem, na którym widniały takie oto słowa:

Gdy zimowy poranek mnie [1] b****,
przychodzę do [2] W****** Sali,
do bliskich mi [3] l****.
[4] M******* poranek bieli się na błoniach,
zapraszając, by puchowy [5] ś****
dzierżyć w swych [6] d******.
A ja siedząc przy [7] c****** kaweczce,
patrząc przez [8] o***,
[9] m**** o cudownej śniegowej [10] g**********.

Alojzy wybałuszył oczy, jak tylko to przeczytał. Nie spodziewał się, że jego przyjaciel pisze wiersze! Czy to dziwne zachowanie wskazuje na to, że się... zakochał? Zapewne to tęsknota za Śnieżynką. Ale zaraz, zaraz... Czyżby Nikodem odkrył jakąś jej tajemnicę? ]


Witajcie!

Właśnie dostaliśmy sowę, w której Śnieżynka zapowiedziała swój przyjazd jutro (07.02) o godz. 21:00. Śnieżynka przeprowadzi loterię zimową, dzięki której będziecie mogli wymienić wszystkie zdobyte śnieżynki na atrakcyjne nagrody! Warto więc zjawić się w ten mroźny wieczór w Wielkiej Sali, aby przy kubku gorącej czekolady zakręcić śniegowym kołem fortuny, wykupić losy i sprawdzić, co też się w nich kryje.

Jeśli ktoś jeszcze przed loterią chce wzbogacić się o punkty i galeony, to wystarczy, aby uzupełnił wiersz napisany przez Nikodema i wysłał go na naszą sowę nikodem.alojzy@gmail.com również do jutra do 21:00.

Niech magia i szczęście Wam sprzyjają!

Pozdrawiamy,
Alojzy z Nikodemem
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 06.02.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs [2]


Kochani!

Chociaż Tydzień Zimowy już za nami, to pragnę zaprosić Was do konkursu, który z zimą będzie związany. Wasze zadanie polega na podaniu części oraz tytułu rozdziału z "Harry'ego Pottera", który odpowiada danemu kadrowi filmowemu.

[ KADRY Z FILMÓW ]

Na Wasze rozwiązania czekam pod adresem nyssa.shadow@gmail.com do piątku (09.02) do godz. 20:00. Do wygrania 30 punktów i 30 galeonów, a dla pierwszych pięciu osób - 10 punktów i 10 galeonów więcej. Nie zapomnijcie podpisać swoich prac imieniem, nazwiskiem oraz domem.

Powodzenia!

Pozdrawiam ciepło
Nyssa Shadow
Wyczarował/a Nyssa Shadow - 06.02.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie on-line

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Sowa od dyrekcji
Termin: do 19.07.2019
Link: świstoklik
Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
Rozpoczęcie roku szkolnego
Termin: wrzesień 2019
Zapisy: wypełnij formularz zgłoszeniowy
Miejsce: Wielka Sala
Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
wrzesień-listopad 2019

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Narcyza Zoe Assassin [8472]
Diana Morgan [7427]
Aubrey Flynn [5982]
Cassidy Malore [5612]
Kasper Morgan [5245]

[Więcej]





Liviette Weasley [298]
Arielle Johanson [220]
Elodie Soler [215]
Mary Pinkman [152]
Sophie Stevengard [108]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
-
-


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Wkrótce!
Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Numer XVII

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV
Numer XVI
Numer XVII

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018
Andrzejki 2018
Boże Narodzenie 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.