Hogwart HP School
Trwa rok szkolny

styczeń - marzec
2020


Zapraszamy do zapisów!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Narcyza Zoe Assassin

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Aubrey Flynn

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Sophie Stevengard

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Olivia Hill

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Styczeń
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 


9526  pkt
5557  pkt
5409  pkt
4029  pkt




Spotkanie odnośnie meczu


Moi drodzy,

Ogłaszam wszem i wobec, iż 13 czerwca o godzinie 18:00 na szkolnym stadionie odbędzie się spotkanie osób zainteresowanych uczestnictwem w (prawdopodobnym!) meczu Quidditcha. Proszę o przyjście każdego, kto zgłosił swoją kandydaturę (lub został zmuszony do jej zgłoszenia) Hannie Gonne, czyli:

- Manet Iglarz

- Ketrin Uzumaki

- Arielle Johanson

- Mary Pinkman

- Demian Alntelo

- Lily Dayne

- Hanna Gonne

- Ashley Black

- Ahreum Min

- Elodie Soler.

Przypominam, że mecz nie jest jeszcze pewny na sto procent.

Wszystko zależy od Waszych chęci!

PS. Osoby, które chcą zaliczyć kartkówkę też powinny zjawić się na tym spotkaniu.


Pozdrawiam,

Prof. Vicessy Piccifues


Wyczarował/a Vicessy Piccifues - 10.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Historii Magii #7
 


[Po ostatniej lekcji historii magii była tak zadowolona z prac uczniów, ze postanowiła zrobić konkurs z tej lekcji, wzięła więc pergamin i pióro, a następnie napisała :


Perełki moje !

Świetnie poradziliście sobie z wynalazcami na lekcji, dlatego mam nadzieję, że przedostatni konkurs Wam się spodoba. Polega on na połączeniu wynalazców i ich wynalazków. Jest prosty więc z pewnością sobie poradzicie :

[ Wynalazcy ]

Screena wysyłajcie sowami na kosn@o2.pl do niedzieli (17.06) do godz. 20:00. Pamiętajcie, by podpisać swoje prace. Pierwsze trzy osoby otrzymają w nagrodę 40 punktów i 40 galeonów, reszta 30 punktów i 30 galeonów.

Pozdrawiam serdecznie
Prof. Ariana Luma

[ Wyszła na korytarz i na tablicy ogłoszeń powiesiła wiadomość, mając nadzieję, że wszyscy zobaczą informację, gdy będą szli na zabawy, po czym wróciła by posprzątać w sali.]

 
Wyczarował/a Ariana Luma - 10.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Problemy Newta


[ – Alojzy! Jesteś? – Nikodem stał przed drzwiami komnaty Alojzego i walił do niej z całych sił, będąc święcie przekonanym, że za wszelką cenę musi porozmawiać ze swoim przyjacielem. Alojzy w końcu wziął różdżkę, wypowiedział zaklęcie, a jego oczom ukazał się widok zmartwionego Nikodema.

– Co się stało? – Alojzy w jednym momencie zapomniał o złości związanej z przedwczesną pobudką.

– Newt jest w szpitalu św. Munga. Właśnie od niego wracam – powiedział smutno Nikodem.

– Że jak? Mów, co się stało – czarodziej zmartwił się nie na żarty.

– Nie wiem... Nikt nic nie wie. Newt stracił pamięć...

– Żartujesz? – Alojzy zrobił się cały biały na tę wiadomość.

– Nie... I nie może rozpoznać swoich przyjaciół... Domyślasz się pewnie, jak on się przez to czuje?

– Tak, to musi być straszne... Bez przyjaciół życie traci sens... – Alojzy próbował sobie wyobrazić, jak to by było żyć bez Nikodema, ale tak naprawdę nie był w stanie. – Musimy mu koniecznie pomóc i sprawić, żeby mógł na nowo się cieszyć.

– Tak i właśnie po to tu do Ciebie przyszedłem – przyznał Nikodem i podsuwając Alojzemu pergamin, powiedział – Zabierajmy się więc czym prędzej do pracy. ]


Witajcie!

Jak widzicie, musimy koniecznie pomóc Newtonowi i nie dopuścić do tego, aby się biedny załamał. To nasze zadanie, jeśli jesteśmy prawdziwymi przyjaciółmi dla Alojzego i Nikodema. Zwołujemy więc pilne zebranie w Mrocznym Lesie już dzisiaj (10.06) o godz. 20:00. Zmotywujcie swoje koleżanki i kolegów. Dom, który będzie najliczniej reprezentowany otrzyma dodatkowe 100 punktów do rankingu.


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School


PS Przyjrzyjcie się uważnie obrazkowi!
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 10.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Quiz | Loterie Liczbowe


[WEJDŹ DO HOGWARTU]

Mamy przyjemność poinformować, że już dziś (tj. 10.06) o godzinie 19:30 w Hogwarcie odbędzie się Cotygodniowy Quiz. Prosimy uczniów o zapoznanie się z zasadami zabawy. Regulamin znajdziecie w tym miejscu, zaś oznaczenia pytań tutaj.

Do zobaczenia na quizie!

Wyślij kupon:
Galeolotek | Punktator


Pozdrawiam,

Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 10.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Kolekcja wiosenna - karta nr 3



Witajcie!

Najwyższa pora, aby postarać się o kolejną kartę z kolekcji wiosennej! W tym celu jednak będziecie musieli wykazać się zaangażowaniem i nie przegapić niezbędnych do wykonania misji.

W tym miejscu znajdziecie wszelkie informacje potrzebne do zdobycia karty numer 3, przedstawiającej znaną i kochaną przez Was postać z "Harry'ego Pottera", a mianowicie Ginny Weasley.

Życzymy miłego kolekcjonowania!


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 10.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak - 7

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz siódmy w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w siódmym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. AMY LIGHTWOOD 17
2. LIVIETTE WEASLEY 16
3. ARIELLE JOHANSON 12


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. AHREUM MIN 17
2. MANET IGLARZ 10
3. DEMIAN ALNTELO 7

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ARIANA LUMA 3
2. NATALIE RIDDLE 2
3. NADIYA MOLKO 1
3. KAROL PICCIFUES 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 10.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 7

Siódmy tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 03.06):

PERSONALIAORPSIPMS
A. LUMA472013013
N. MOLKO1120422
K. PICCIFUES3000312
V. PICCIFUES2000220
N. RIDDLE4200614
K. WAKESHIMA000004-4

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Ariana Luma, Nadiya Molko, Karol Piccifues, Natalie Riddle i Vicessy Piccifues.


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 10.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak - 6

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz szósty w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w szóstym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. JASON WOLFBLACK 11
2. AMY LIGHTWOOD 10
2. LIVIETTE WEASLEY 10
3. ARIELLE JOHANSON 8


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. DEMIAN ALNTELO 13
2. MANET IGLARZ 10
2. WANESSA BLACK 10
3. MARY PINKMAN 7

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ARIANA LUMA 3
2. NATALIE RIDDLE 2
3. NADIYA MOLKO 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 10.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie on-line

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Awantura o Punkty
Data: 26 stycznia 2020
Godzina: 20:00
Miejsce: Hogwart
Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
Akcja Reklama
Data: 26 stycznia 2020
Godzina: 23:59
Link: świstoklik
Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
Ogłoszenie prefektów
Data: 02 lutego 2020
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
styczeń-marzec 2020

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Sophie Fitz [739]
Selenia Potter [657]
Alexander Collotye [656]
Diana Wolfram [650]
Rose Carter [621]

[Więcej]






[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
-
-


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Już wkrótce!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Numer XVII

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV
Numer XVI
Numer XVII

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018
Andrzejki 2018
Boże Narodzenie 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Już wkrótce!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Już wkrótce!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.