Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
styczeń-marzec 2021!


Zapraszamy do zapisów:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I


GRYFFINDOR
RAVENCLAW


Starożytne Runy
godzina 18:30
Hol Hieroglifów

Numerologia
godzina 19:05
Wieża Cieni

Mity i Legendy
godzina 19:40
Opuszczona Sala





KLASA I


HUFFLEPUFF
SLYTHERIN


Starożytne Runy
godzina 19:05
Hol Hieroglifów

Numerologia
godzina 19:40
Wieża Cieni

Mity i Legendy
godzina 20:15
Opuszczona Sala

*Mugoloznawstwo
godzina 20:50
Opuszczona Sala





KLASA II


Eliksiry
godzina 19:40
Sala Lochów

Transmutacja
godzina 20:15
Ukryta Sala

*Mugoloznawstwo
godzina 20:50
Opuszczona Sala



* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełnią deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Narcyza Zoe Assassin

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Kasper Schade

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Debora Magnael-Bee

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Diana Silky-Wolfram

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Styczeń
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


9244  pkt
8665  pkt
8592  pkt
8013  pkt




Nadrabianie lekcji ONMS
 


Drodzy drugoklasiści!


Z powodów osobistych nie mogłem się w tym semestrze stawić na wszystkich lekcjach przez co wypadł nam zupełnie jeden temat. Chciałbym was zaprosić na nieobowiązkową lekcję odrabianą. Odbędzie się dzisiaj (niedziela 30.06) o godzinie 18:30 standardowo w mrocznym lesie (/join mroczny_las). Jak wspomniałem, nie jest to obowiązkowa lekcja, jednak zachęcam do przyjścia na nią gdyż ten temat (Żmijoptak) może się pojawić na egzaminie.

Pozdrawiam,
Demian Alntelo

Wyczarował/a Demian Alntelo - 30.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Magia Odznak - 8

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz ósmy w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w ósmym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. KASPER MORGAN
18
2. ADELE PATEL
13
2. MAY MALLISON
13
3. LARYSA LAPOINTE
8


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1 NARCYZA ZOE ASSASSIN
29
2. DIANA MORGAN
16
3. OLIVIA HILL
12

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. LIVIETTE WEASLEY 3
2. ARIELLE JOHANSON 2
3. ELODIE SOLER 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 30.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 8

Ósmy tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 23.06):

PERSONALIAORPSIPMS
D. ALNTELO02
00
25-3
N. ALNTELO2300532
H. GONNE-LUMA0001101
A. JOHANSON6121120020
A. MAGNAEL4011606
D. MAGNAEL34119
1
8
K. PICCIFUES4001505
M. PINKMAN25131138
A. SHIEDA0000000
E. SOLER681116016
S. STEVENGARD0000000
L. WEASLEY4160323023
A. WINTERHOOD0000000

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Demian Alntelo, Nadiya Alntelo, Hanna Gonne Luma, Arielle Johanson, Axel Magnael, Debora Magnael, Karol Piccifues, Mary Pinkman, Elodie Soler, Sophie Stevengard, Liviette Weasley.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 30.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Starożytne Runy - oceny proponowane

Kochani Uczniowie!

Najwyższy czas, byście poznali oceny proponowane ze Starożytnych Run. Przedstawiają się one następująco:

I klasa
  • Adele Patel – Powyżej Oczekiwań
  • Kasper Morgan – Powyżej Oczekiwań
  • Larysa Lapointe – Zadowalający
  • Aubrey Flynn – Zadowalający
  • Izak Wolfram – Okropny
  • Lilian Dawn – Nędzny
  • May Mallison – Okropny
II klasa
  • Kasper Darlen-Smith – Nędzny
  • Cassidy Malore – Nędzny
  • Diana Morgan – Zadowalający
  • Narcyza Zoe Assassin – Nędzny
  • Olivia Hill – Zadowalający
Osoby niewymienione zostały nieklasyfikowane z przedmiotu.

Korzystając z okazji, życzę wszystkim Wam połamania piór w najbliższym tygodniu!

Pozdrawiam gorąco,
prof. Eleonora Malfoy
Wyczarował/a Eleonora Malfoy - 30.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
OnMS - Oceny Proponowane
 

Moi Kochani!


Oto i zbliża się wielkimi krokami zakończenie roku szkolnego. Co za tym idzie, wystawianie ocen. Poniżej przedstawiam wam, jak wyglądają na daną chwilę oceny proponowane.


Klasa 1


Adele Patel - Wybitny
Kasper Morgan - Powyżej Oczekiwań
Larysa Lapointe - Zadowalający
Aubrey Flynn - Powyżej Oczekiwań
Lilian Dawn - Powyżej Oczekiwań
May Mallison - Wybitny


Klasa 2

Cassidy Malore - Wybitny
Diana Morgan - Powyżej Oczekiwań
Narcyza Zoe Assassin - Wybitny

Olivia Hill - Wybitny


Osoby niewymienione są nieklasyfikowane. Oceny mogą ulec zmianie w górę lub też w dół w zależności od wyników sprawdzianu, egzaminu czy też nadrobienia prac. Na zaległe prace czekam do czwartku do godziny 23.59.

Pozdrawiam,
Demian Alntelo

Wyczarował/a Demian Alntelo - 30.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Harry Potter Quiz | Loterie Liczbowe [9]
 


[WEJDŹ DO HOGWARTU]

Mamy przyjemność poinformować, że już dzisiaj (tj. 30.06) o godzinie 19:30 w Hogwarcie odbędzie się ostatni w tym roku Cotygodniowy Quiz. Prosimy uczniów o zapoznanie się z zasadami zabawy. Regulamin znajdziecie w tym miejscu, zaś oznaczenia pytań tutaj.

Bezpośrednio po quizie odbędzie się losowanie Galeolotka i Punktatora. Poniżej znajdziecie linki, w których możecie wytypować liczby. Każdy członek społeczności HP School może wysłać dwa kupony Galeolotka, a uczniowie dodatkowo jeden kupon Punktatora. Szczegóły zabawy dostępne są w Regulaminie Galeolotka i Regulaminie Punktatora.

Do zobaczenia na quizie i loteriach!

Wyślij kupon:
Galeolotek | Punktator


Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 30.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Oceny proponowane z Zaklęć
  
Drogie myśpysie!

Rok szkolny dobiega nam pomału do końca, więc czas przedstawić proponowane oceny końcowe:

Klasa pierwsza:

Adele Patel - Wybitny
Larysa Lapointe - Wybitny
Kasper Morgan - Wybitny
Rosalia Rossard - Zadowalający
Aubrey Finn - Wybitny
Izak Wolfram - Zadowalający
May Mallison - Wybitny


Klasa druga: 

Cassidy Malore - Wybitny
Diana Morgan - Zadowalający
Narcyza Zoe Assasssin - Wybitny
Olivia Hill - Wybitny


Oceny te dalej ulec mogą zarówno pogorszeniu jak i poprawieniu, w zależności od wyniku sprawdzianu/egzaminu końcowego lub nadrabiania i poprawiania ocen, dlatego zachęcam do kontaktowania się mailowo lub na czacie, jeśli macie jakieś zaległości.

Pozdrawiam,
Nadiya Alntelo
Wyczarował/a Nadiya Alntelo - 30.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Oceny proponowane z Eliksirów


Drogie Szczuroszczeciątka!
Nadszedł czas na przedstawienie Wam proponowanych ocen z Eliksirów.
Oto i one:

Klasa I
Adele Patel- Zadowalający
Kasper Morgan- Zadowalający
Larysa Lapointe- Zadowalający
Aubrey Flynn - Powyżej Oczekiwań
May Mallison - Wybitny

Klasa II
Cassidy Malore- Powyżej Oczekiwań
Diana Morgan- Zadowalający
Narcyza Zoe Assassin- Powyżej Oczekiwań
Olivia Hill- Powyżej Oczekiwań


Osoby niewymienione są nieklasyfikowane z przedmiotu.
Oceny mogą ulec zmianie- zarówno na lepsze jak i na gorsze.

No i nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam wszystkim powodzenia na egzaminach i sprawdzianach!

Pozdrawiam cieplusio,
prof. Mary Pinkman
 
Wyczarował/a Mary Pinkman - 29.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zakumpluj się ze Zgredkiem

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Bitwa na Śnieżki
Data: 25-29 stycznia 2021
Godzina: 17:00-18:30; 21:30-22:00
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Konkurs z Mitów i Legend [1]
Data: 26 stycznia 2021
Godzina: 21:37
Link: łap świstoklik
Podpis: prof. Livka Magnael-Bee

Konkurs z Historii Magii #1
Data: 27 stycznia 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: prof. Debora Magnael-Bee

Bitwa na Śnieżki
Data: 30-31 stycznia 2021
Godzina: 00:00-23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Puzzle (nie) do ułożenia [1]
Data: 30 stycznia 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Demon Lily

Ogłoszenie prefektów
Data: 31 stycznia 2021
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
styczeń-marzec 2021

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Pobierz miotłę!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Johannes Weierstrass [463]
Zinnia Cormier [438]
Nadia Aydogan [434]
Bella McKinsley [428]
Mark Evans [410]

[Więcej]


KLASA 2

Carla Grimshaw [631]
Roksana Sprouse [563]
Isabella Thompson Rossa [513]
Clarie Moore [507]
Alice Undecim [505]

[Więcej]


KLASA 3

Alexandra Herondale [276]
Angelika Walker [266]
Emily Butchon [241]
Livka Magnael-Bee [200]
Hope Grimshaw [175]

[Więcej]





Kazbiel Thundershout [0]
Diana Silky-Wolfram [0]
Kasper Schade [0]
Isabelle Sancley [0]
Emma Ross [0]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
-
-


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
24 stycznia!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Andrzejki 2020

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
24 stycznia!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
24 stycznia!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.