Hogwart HP School
Rozpoczęcie roku
już 25 kwietnia!


Zapraszamy do zapisów:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Sesja egzaminacyjna:
Klasa I
Klasa II
Klasa III
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Kwiecień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 


0  pkt
0  pkt
0  pkt
0  pkt




Szczęśliwy Traf [12]

Drodzy Czarodzieje!

Po raz kolejny pragniemy zaprosić Was do udziału w cyklicznej zabawie, jaką jest Szczęśliwy Traf! Tym razem Wasze zadanie polega na podaniu przedmiotu, którego naucza dany nauczyciel HPS-u.

Odpowiedzi udzielacie w komentarzu pod tym newsem, podpisując się imieniem i nazwiskiem. Pamiętajcie, zaliczamy tylko pierwszą odpowiedź.


1. Narcyza Zoe Assasin
2. Diana Morgan
3. Olivia Hill
4. Axel Magnael
5. Kasper Schade

Na wasze odpowiedzi czekamy do jutra do godziny 21:00
Poprawne odpowiedzi wynagrodzone będą 25 punktami oraz 50 galeonami.


Prowadząca
Aubrey Flynn

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Aubrey Flynn - 02.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [25]
Magia Odznak [1]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w pierwszym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. SELENIA POTTER
20
2. ALEXANDER COLLOTYE
17
2. EMMA ROSS
17
3. MAGDA LI
16


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1 SOPHIE FITZ
28
2. CLARISSA WADDELL
24
3. CRISPIN STEWART
19

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. NARCYZA ZOE ASSASSIN 3
2. DIANA MORGAN 2
2. ADELE PATEL 2
3. DEMIAN ALNTELO 1
3. OLIVIA HILL 1
3. SOPHIE STEVENGARD 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 02.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 1

Pierwszy tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 26.01):

PERSONALIAORPSIPMS
A. ALEXY63
01
1019
D. ALNTELO5613226026
N. Z. ASSASSIN789630030
A. FLYNN677222022
O. HILL677626026
A. JOHANSON406212210
A. MAGNAEL5002707
D. MAGNAEL447217017
D. MORGAN5615228028
A. PATEL679628028
K. SCHADE5415226125
S. STEVENGARD4610626026
V. VALLAR746219019

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Aubrey Flynn, Olivia Hill, Debora Magnael, Adele Patel, Sophie Stevengard.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 02.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Uroczystość ogłoszenia prefektów


Drodzy Czarodzieje!

Mamy zaszczyt zaprosić Was na uroczyste wręczenie Odznak Prefektów, które odbędzie się w niedzielę (02.02) o godzinie 20:00 w Wielkiej Sali.

Tego dnia zostanie wybrany jeden uczeń z każdego domu i to właśnie na jego piersi zalśni odznaka prefekta. Ponadto poznamy również dwójkę prefektów naczelnych, czyli uczniów, którzy swoją postawą i zaangażowaniem najbardziej wyróżniają się na tle innych uczniów.

Nauczycielom przypominamy, że obecność na tej uroczystości na nickach profesorskich jest obowiązkowa.

[ WEJDŹ DO WIELKIEJ SALI ]

PYTANIE BONUSOWE
Od którego roku można było zostać prefektem w Hogwarcie?

Odpowiadacie w komentarzach pod newsem. Macie czas do jutra do godziny 20:00. Można zdobyć 10 punktów i 20 galeonów.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 02.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [34]
Harry Potter Quiz | Loterie Liczbowe [2]


[WEJDŹ DO HOGWARTU]

Mamy przyjemność poinformować, że już dzisiaj (tj. 02.02) o godzinie 19:30 w Hogwarcie odbędzie się drugi w tym roku Harry Potter Quiz. Prosimy uczniów o zapoznanie się z zasadami zabawy. Regulamin znajdziecie w tym miejscu, zaś oznaczenia pytań tutaj.

Bezpośrednio po quizie odbędzie się losowanie Galeolotka i Punktatora. Poniżej znajdziecie linki, w których możecie wytypować liczby. Każdy członek społeczności HP School może wysłać dwa kupony Galeolotka, a uczniowie dodatkowo jeden kupon Punktatora. Szczegóły zabawy dostępne są w Regulaminie Galeolotka i Regulaminie Punktatora.

Do zobaczenia na quizie i loteriach!

Wyślij kupon:
Galeolotek | Punktator


Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 02.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Smocza straż



[ Problemy, problemy i jeszcze raz problemy. Tak można by streścić to, co działo się w zamku Hogwart i wokół niego. Sowy co i rusz przynosiły w swych dzióbkach coraz to nowe pergaminy, a każdy jeden zawierał coraz to "lepsze" wieści. To był czas, kiedy należało się zwrócić o pomoc, bowiem nie hańbą jest o nią poprosić, szczególnie, gdy zależy nam na ratowaniu czegoś, co jest nam najdroższe... Kolejna więc sowa opuściła Gabinet Dyrekcji i powędrowała do każdego mieszkańca Szkoły Magii i Czarodziejstwa HP School, a zawierała ona taką oto treść: ]


Drodzy Czarodzieje!

Z ciężkim sercem piszemy do Was te słowa, niemal wbrew własnej woli. Xavier poinformował nas właśnie o niepokojach w Gadziej Krainie. Nie tak dawno Arnaud przejął kontrolę nad tym azylem w zamian za pomoc w walce z demonami, jakie zaczęły atakować raz po raz zamek Hogwart. Gadziej Krainie niestety już grozi upadek. Xavier wymaga od nas, żebyśmy się tam udały i na pewien czas podjęły się roli współopiekuna z Arnaudem. Żeby to się udało, będziemy potrzebowały Waszych wyjątkowych zdolności. Nie wciągałybyśmy Was w te sprawy, gdyby nie było to absolutnie koniecznie.

W pradawanych czasach smoki stały się największym zagrożeniem dla mitycznego świata. U szczytu Ery Smoków wydawało się, że nie tylko zdobędą władzę nad wszystkimi magicznymi rasami, lecz także opanują mugolski świat.

Smocza Straż to grupa czarodziei, zaklinaczek, zabójców smoków i innych, którzy sprzymierzyli się, żeby stawić czoła smokom. Ostatecznie wspólnie zdołali zamknąć większych z nich w smoczych azylach. To działanie zapoczątkowało praktykę tworzenia rezerwatów dla magicznych stworzeń.

Choć Smocza Straż pozostawała w stanie spoczynku przez stulecia, Xavier niedawno skontaktował się z kilkoma jej magicznymi żyjącymi członkami. Co prawda nie znamy jeszcze wszystkich szczegółów, ale obecna wywrotowa działalność smoków nie ogranicza się już tylko do Gadziej Krainy. Na razie trudno oszacować pełną skalę zagrożenia, niemniej otrzymałyśmy wyraźny rozkaz nie dopuścić do upadku Gadziej Krainy.

Nie będziemy próbowały Was namówić, żebyście udały się tam z nami. Wiąże się to z niesłychanym niebezpieczeństwem, dlatego decyzję o udziale w tym przedsięwzięciu musicie podjąć dobrowolnie. Wszystkich tych, którzy zdobędą się na odwagę, zapraszamy do Mrocznego Lasu dzisiaj (tj. 01.02) na godzinę 20:00.


PYTANIE BONUSOWE
Który Weasley pracował ze smokami i gdzie mieścił się ten rezerwat?

Odpowiadacie w komentarzach. Podpiszcie się koniecznie magicznym imieniem i nazwiskiem.
Można zdobyć 10 punktów oraz 20 galeonów. Macie czas do północy.

Bez entuzjazmu
Lily i Eleonora
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 01.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [35]
Łamigłówka Hermiony [1]


[ Dom jest tam, gdzie są ludzie, którzy cię kochają i ciebie potrzebują. Dom jest tam, gdzie czujesz, że jest twoje miejsce, nieważne, jakie błędy popełniłeś ani jak postrzegają twoje życie inni. Dom jest tam, skąd możesz wyjechać, ale zawsze masz dokąd wracać. Taki dla Hermiony był Hogwart, jej dom. I nie tylko dla niej...]


Witajcie, Kochani!

Mam nadzieję, że stęskniliście się choć trochę za mną i moimi łamigłówkami. Jeśli tak, to mam dla Was bardzo dobrą wiadomość, bo dopiero co skończyłam przygotowywać kolejną z nich. Czeka na Was niełatwe zadanie, bowiem trzeba pomóc Molly Weasley. Już Wam mówię, z czym jest problem!

Molly Weasley od zawsze martwiła się o bezpieczeństwo swoich dzieci. W trakcie roku szkolnego wiedziała, gdzie są i że są względnie bezpieczne, ale kiedy wracały do domu na wakacje, kto mógł wiedzieć, dokąd zawędrowały? Zwykle pomagał jej w tym magiczny zegar, który znajdował się w kuchni, jednakże któregoś dnia tak po prostu się zepsuł. Molly zebrała całą piątkę i poinformowała ich, że od tego momentu, gdy będą chcieli wyjść z domu, mają zostawiać jej wiadomość z informacją, dokąd idą i o której wrócą.

Wiedząc, że wśród dzieci jest dwójka notorycznych rozrabiaków, wcale ją nie zdziwiło, gdy następnego ranka wstała i znalazła taki oto list:

[ LIST ]

W rozwiązaniu łamigłówki może Wam pomóc poniższa plansza:

[ PLANSZA ]

Na Wasze rozwiązania czekam do 03 lutego do końca dnia. Wysyłajcie je sowami pod adres dyrekcja@hogwart.pl, skąd na pewno trafią w moje ręce. Pierwsza osoba, która poprawnie rozwiąże łamigłówkę, otrzyma 60 punktów i tyle samo galeonów, druga - 50 punktów i 50 galeonów, trzecia - 40 punktów i 40 galeonów, a każda kolejna - po 30 punktów i 30 galeonów. Dla nauczycieli przewidziany jest plus do Rankingu Nauczyciela (dla najszybszego profesora - dwa plusy)!

Miłego główkowania!


Pozdrawiam ciepło
Hermiona Granger
Minister Magii
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 31.01.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Czarnej Magii [1]


[ W zamku panował leniwy poranek, a pogodowa aura sprawiała, że tylko nieliczni nie musieli się w takim i w podobnych dniach wspomagać całą garścią czekoladowych żab, aby nie przespać całego dnia w swoim dormitorium. Wśród tej garstki była młoda nauczycielka Czarnej Magii, która uwielbiała mugolskie i magiczne słodycze, niemniej to nie one dawały jej siłę do zmagania się z codziennymi trudnościami i radość z tego, co robiła i kim była. I pomimo burzowych chmur, jakie zebrały się dookoła, miała przed oczami misję, którą zamierzała do końca wypełniać razem z tymi, dla których takie wartości, jak przyjaźń, lojalność, sprawiedliwość czy obrona słabszych były niczym patronus - choć czasem trudne do osiągnięcia, to jednak dające pozytywną energię, a w razie zagrożenia będące tarczą dla nas i dla tych, których kochamy. ]


Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Gdyby tak pewnego razu zjawił się w zamku nieproszony gość, to czy umielibyście rozpoznać, że to jeden ze Śmierciożerców? Oczywiście, biorąc pod uwagę, że nie moglibyście sprawdzić, że na jego przedramieniu widnieje Mroczny Znak i nie byłby wcale ubrany w czarną szatę z kapturem. Jeśli nie, to najwyższa pora nauczyć się rozpoznawać złowrogie postacie. I na tym będzie polegało Wasze zadanie w ramach pierwszego konkursu z Czarnej Magii.

[ O KIM MOWA? ]

Odpowiedzi w postaci imion i nazwisk Śmierciożerców wysyłajcie sowami na lily.dayne@hogwart.pl. Pierwszych 5 osób otrzyma 40 punktów i 40 galeonów, a pozostałe 30 punktów i 30 galeonów. Macie czas do niedzieli (02.02) do godz. 20:00.


Pozdrawiam serdecznie
prof. Lily Dayne
Wyczarował/a Lily Dayne - 30.01.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [869] [870] [871] [872] [873] [874] [875] [876] [877] [878] [879] [880] [881] [882] [883] [884] [885] [886] [887] [888] [889] [890] [891] [892] [893] [894] [895] [896] [897] [898] [899] [900] [901] [902] [903] [904] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zakumpluj się ze Zgredkiem

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Rozpoczęcie roku szkolnego
Data: 25 kwietnia 2021
Godzina: 19:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Merlinka
Data: 13 maja 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Reny Boursier

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
kwiecień-lipiec 2021

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Pobierz miotłę!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Roksana Diggory [0]
Rose Coltrane [0]
Ola Arily [0]
Mateusz Riddle [0]
Conor Baughan [0]

[Więcej]


KLASA 2

Johannes Weierstrass [0]
Lilith Carnivean [0]
Eurelia Pistachio [0]
Clarie Moore [0]
Ava Lopez [0]

[Więcej]


KLASA 3

Carla Grimshaw [0]

[Więcej]





Dona Ashe [0]
Emily Butchon-Lopez [0]
Aiden Grimshaw [0]
Anastazja Hargreeves [0]
Angelo Hellcome [0]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:


-
-
-
-


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Niebawem!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Andrzejki 2020

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.