Hogwart HP School
Rozpoczęcie roku
już 25 kwietnia!


Zapraszamy do zapisów:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Sesja egzaminacyjna:
Klasa I
Klasa II
Klasa III
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Kwiecień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 


0  pkt
0  pkt
0  pkt
0  pkt




Poczta walentynkowa



[ Chociaż tym razem trudno było doszukiwać się śniegu na Szkolnych Błoniach, to jednak kartka z mugolskiego kalendarza przypomniała wszystkim w Hogwarcie, że już za parę dni wstanie dzień, kojarzony nierozłącznie z czekoladkami z Miodowego Królestwa wypełnionych Eliksirem Miłosnym, z którymi zakochani po uszy czarodzieje i czarownice próbowali dotrzeć do swoich obiektów miłości. Nauczyciele z doświadczenia wiedzieli, że prowadzenie lekcji tego dnia było katorgą, gdyż po klasach latały magiczne liściki, udekorowane serduszkami, czerwonymi różyczkami i figlarnymi kupidynkami. Zresztą magiczne plotki, jakie krążą po Hogwarcie, głoszą, że to nie uczniowie są najbardziej podatni na trafienia strzałami Amora. ]


Witajcie Kochani!

Chociaż Walentynki nazywane są Dniem Zakochanych, to nie oznacza, że w ten dzień nie możemy okazać miłości również naszym przyjaciołom, którzy zajmują przecież szczególne miejsce w naszych serduszkach. Aby ułatwić Wam to zadanie, zapraszamy Was do składania zamówień na kartki walentynkowe. Poczta zostanie dostarczona podczas Wielkiego Balu Walentynkowego, który odbędzie się w najbliższy piątek.

[ WYŚLIJ KARTKĘ ]

A może pójdziecie krok dalej i wyślecie kartkę osobie, z którą nie zawsze jest Wam po drodze albo której chcieliście coś powiedzieć, a brakowało Wam odwagi? Pamiętajcie - czasem jedno, niby zwykłe słowo może zdziałać więcej niż czary.


Pozdrawiam
Lily Dayne
Dyrektor Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 10.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Wiadomości z zamku


Kochani!

Z przykrością informujemy, że z zamku odeszła Eleonora Malfoy, dotychczasowa dyrektorka Szkoły Magii i Czarodziejstwa HP School. Pragniemy jej serdecznie podziękować za jej nieocenione zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły oraz wnoszenie pozytywnej energii do naszej społeczności, a także życzyć samych sukcesów w dalszym mugolskim życiu i spełnienia wszystkich, nawet najskrytszych marzeń.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja i Zarząd Hogwartu

Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 10.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [3]
Magia Odznak [2]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz drugi w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w pierwszym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. SELENIA POTTER
19
2. ALEXANDER COLLOTYE
16
2. PARIS HILTON
16
3. CAELEB AMBARELLA
14


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1 SOPHIE FITZ
29
2. CLARISSA WADDELL
22
3. ROSE CARTER
17

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. NARCYZA ZOE ASSASSIN 3
2. AUBREY FLYNN 2
2. ADELE PATEL 2
3. KASPER SCHADE 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 10.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Gra w Ciemno



Drodzy Czarodzieje!

 W niedzielę (16.02.2020) o godzinie 20:00 w Hogwarcie (join: hogwart) odbędzie się Gra w Ciemno, jednakże ta gra będzie się opierać również na Awanturze o Punkty.

Udział w niej mogą wziąć zarówno uczniowie jak i nauczyciele (z tą różnicą, że nauczyciele w przypadku wygranej otrzymają plusa do Rankingu Nauczyciela oraz galeony - bez punktów). Nie ma konieczności wcześniejszego zgłaszania chęci udziału w zabawie, gdyż wystarczy, że osoby zainteresowane zjawią się we wskazanym wyżej miejscu i czasie. Niestety ilość uczestników jest ograniczona, więc zostaną oni wyłonieni w trakcie Gry w Ciemno na drodze prostej eliminacji (odpowiedzi na pytania z HP).

Tu również prosilibyśmy profesorów o podesłanie na email (do 15 lutego): dianamorganprof@gmail.com, lub anicaduquesne00@gmail.com, pytania związane ze swoim przedmiotem, które z pewnością rozpatrzymy do naszej zabawy. Profesorzy, którzy wyślą pytania, będą oczywiście nagrodzeni +1 RN.

Pozdrawiamy cieplutko,
Anica Duquesne
Diana Morgan
 
Wyczarował/a Diana Morgan - 10.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs mitologiczny [1]


[ Gdy Alojzego zmożył sen po pełnym wrażeń wieczorze, Nikodem nie mógł spać z tego samego powodu. Dwaj najlepsi kumple, jakich tylko widział czarodziejski świat, byli od siebie tak różni jak nieśmiałek od żmijoptaka i choć większość dziwiła się, że jeszcze się nie pozabijali, przyjaźń Alojzego i Nikodema miała nie mieć końca, a wszystkie ataki weń wymierzone tylko ją cementowały. Wszak magia miłości i przyjaźni potrafi pokonać nawet śmierć. ]


Witajcie!

Zgodnie z obietnicą, daną Wam wczoraj, zapraszamy Was do udziału w konkursie mitologicznym. To, co musicie zrobić, to przyjrzeć się uważnie przedstawionym na poniższym pergaminie muzom i odgadnąć ich imiona. Jak wszystkim doskonale wiadomo, muz jest dziewięć, a każda jest wyjątkowa i niepowtarzalna, dlatego warto zwrócić uwagę na to, co je wyróżnia!

[ ROZPOZNAJ MUZY ]

Za podanie prawidłowych imion wszystkich muz można zgarnąć 30 punktów i 30 galeonów (w przypadku uczniów) lub 1 plus do RN i 30 galeonów. Warto się jednak pospieszyć, bo pierwszych 3 uczniów otrzyma 40 punktów i 40 galeonów, a najszybszy profesor 2 plusy do RN i 40 galeonów. Na Wasze sowy czekamy pod adresem dyrekcja@hogwart.pl do 13 lutego do godz. 22:00.


Na prośbę magi-puzzlomaniaków zamieszczamy również puzzle, dostępne w tym miejscu. Aby otrzymać 30 punktów i tyle samo galeonów albo [+] do RN należy nie tylko puzzle ułożyć, lecz także odpowiedzieć na pytanie, jakie ukaże się na ułożonej ilustracji. Odpowiadajcie w komentarzach pod tym newsem, podpisując się imieniem i nazwiskiem.

Powodzenia!

Pozdrawiamy ciepło
Alojzy & Nikodem
 
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 10.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [16]
Podsumowanie nauczycieli - 2

Drugi tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 02.02):

PERSONALIAORPSIPMS
N. Z. ASSASSIN642113013
A. DUQUESNE540110010
A. FLYNN840012012
O. HILL5400909
A. MAGNAEL4000404
D. MAGNAEL3411927
D. MORGAN5301909
A. PATEL650112012
K. SCHADE542112111

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku przeprowadzenia Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Narcyza Zoe Assassin, Anica Duquesne, Aubrey Flynn, Olivia Hill, Alex Magnael, Debora Magnael, Diana Morgan, Adele Patel, Kasper Schade.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 09.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [18] -Wyniki

Drodzy Czarodzieje!

Nadszedł czas na przedstawienie wyników osiemnastego Szczęśliwego Trafu. 
A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Selenia Potter +25 pkt | 50 gal
  • Scarlett Carter +25 pkt | 50 gal
  • Jezabell Nox +25 pkt | 50 gal
  • Paris Hilton +25 pkt | 50 gal
  • Rosalie Moonlight +25 pkt | 50 gal
  • Larysa Lapointe +25 pkt | 50 gal
  • Sophie Fitz +25 pkt | 50 gal
  • Crispin Stewart +25 pkt | 50 gal
  • Ashlynn Watson +25 pkt | 50 gal
  • Rose Carter +25 pkt | 50 gal
  • Olivia Slytherin +25 pkt | 50 gal
  • Caeleb Ambarella +25 pkt | 50 gal
  • Gina Park +25 pkt | 50 gal
  • Emma Ross +25 pkt | 50 gal
  • Melania Tullus +25 pkt | 50 gal
  • Magda Li +25 pkt | 50 gal
  • Mirindana Black +25 pkt | 50 gal
  • Diana Morgan +1 do RN | 50 gal
  • Adele Patel +1 do RN | 50 gal
  • Alexander Collotye +1 do RN | 50 gal
  • Narcyza Zoe Assassin +1 do RN | 50 gal
  • Olivia Hill +1 do RN | 50 gal
  • Anica Duquesne +1 do RN | 50 gal
  • Kasper Schade +1 do RN | 50 gal
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Aubrey Flynn

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Aubrey Flynn - 09.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Informacje od dyrekcji


Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Mamy przyjemność poinformować, że do kadry pedagogicznej HP School dołączył prof. Aiden Grimshaw, nauczyciel Astronomii, oraz prof. Arsen McGreen, który w zastępstwie za prof. Annę Alexy poprowadzi w tym roku dla Was Starożytne Runy. Obu nauczycielom życzymy dużo satysfakcji z wykonywania profesorskich obowiązków oraz miłego pobytu w zamku Hogwart.

Przypominamy, że dane kontaktowe do wszystkich nauczycieli znajdziecie w panelu po prawej stronie oraz w tym miejscu.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 09.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [869] [870] [871] [872] [873] [874] [875] [876] [877] [878] [879] [880] [881] [882] [883] [884] [885] [886] [887] [888] [889] [890] [891] [892] [893] [894] [895] [896] [897] [898] [899] [900] [901] [902] [903] [904] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zakumpluj się ze Zgredkiem

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Rozpoczęcie roku szkolnego
Data: 25 kwietnia 2021
Godzina: 19:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Merlinka
Data: 13 maja 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Reny Boursier

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
kwiecień-lipiec 2021

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Pobierz miotłę!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Roksana Diggory [0]
Rose Coltrane [0]
Ola Arily [0]
Mateusz Riddle [0]
Conor Baughan [0]

[Więcej]


KLASA 2

Johannes Weierstrass [0]
Lilith Carnivean [0]
Eurelia Pistachio [0]
Clarie Moore [0]
Ava Lopez [0]

[Więcej]


KLASA 3

Carla Grimshaw [0]

[Więcej]





Dona Ashe [0]
Emily Butchon-Lopez [0]
Aiden Grimshaw [0]
Anastazja Hargreeves [0]
Angelo Hellcome [0]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:


-
-
-
-


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Niebawem!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Andrzejki 2020

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.