Hogwart HP School
Trwają magiczne wakacje!

Zapraszamy do zapisów
na rok szkolny wrzesień-listopad 2020:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Grafik sesji
Plan



KLASA I



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Narcyza Zoe Assassin

Prefekci:
Alice Wright
Aurora Lightwood


Opiekun:
prof. Diana Morgan

Prefekci:
Angelika Walker
Lauren Lisbon


Opiekun:
prof. Debora Magnael

Prefekci:
Aleksa Coldstone
Dona Ashe


Opiekun:
prof. Aiden Grimshaw

Prefekci:
Caeleb Ambarella
Ashlynn Watson


Prefekci Naczelni
Kassandra Whiteowl
Izak Wolfram


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Sierpien
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 


149519  pkt
108759  pkt
92567  pkt
83536  pkt




Podsumowanie nauczycieli - 1

Pierwszy tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 05.05):

PERSONALIAORPSIPMS
D. ALNTELO34
02
918
N. ALNTELO34121019
H. GONNE-LUMA0002202
A. JOHANSON561214014
D. MAGNAEL452213
0
13
K. PICCIFUES0002202
M. PINKMAN550212012
A. SHIEDA000002-2
E. SOLER541212012
S. STEVENGARD460212012
L. WEASLEY665421021
A. WINTERHOOD010124-2
N. WINTERHOOD3002505

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Nadiya Alntelo, Arielle Johanson, Debora Magnael, Elodie Soler, Liviette Weasley.

Lekcje do odrobienia:
  • Numerologia (K. Piccifues) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)
  • Wróżbiarstwo (A. Shieda) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)
Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 10.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Zabawy Zgredka [2] - Wyniki
 

Kolejna zagadka poszła Wam praktycznie dobrze. Jedynie ostatnia zagadka sprawiła Wam trochę trudności, gdyż były to anagramy. Odpowiedzią był Lunaskop. A tak przedstawia się lista zwycięzców :
  • Adele Patel +20 pkt | 40 gal
  • Anna Tomlinson +20 pkt | 40 gal
  • Cassidy Malore +25 pkt | 50 gal
  • Diana Morgan +20 pkt | 40 gal
  • Kasper Morgan +20 pkt | 40 gal
  • Viviana Magnael- Lively +20 pkt | 40 gal
  • Aubrey Flynn +20 pkt | 40 gal
  • Carolyn Jones +20 pkt | 40 gal
  • Lilia Doquiet +20 pkt | 40 gal
  • May Mallison +25 pkt | 50 gal
  • Sara Luces +25 pkt | 50 gal
  • Amestia Spero +20 pkt | 40 gal
  • Daniel Malfoy +20 pkt | 40 gal
  • Olivia Hill +20 pkt | 40 gal
  • Zuza Novik +20 pkt | 40 gal
  • Arielle Johanson +1 do RN | 40 gal
  • Demian Alntelo +1 do RN | 40 gal
  • Elodie Soler +1 do RN | 40 gal
  • Liviette Weasley +1 do RN | 40 gal
  • Sophie Stevengard +1 do RN | 50 gal
Oczekujcie kolejnej zagadki Zgredka niedługo na fanpage’u.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 10.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Nadzwyczajne zebranie w Hogwarcie


[ "Jest tam, gdzie noc myli się z dniem". Tak głosiła wskazówka zaszyfrowana na pergaminach przyczepionych do ściany szkolnej krypty w Banku Gringotta. Jedna część Kamienia Filozoficznego, bo o ten skarb chodziło, znajdowała się w Hogwarcie i o nią akurat dyrekcja była spokojna, wierząc, że zostały dochowane wszelkie środki bezpieczeństwa, aby pozostała nienaruszona. Sprawa przedstawiała się znacznie gorzej, jeśli chodzi o drugą część... Bezpośrednio po wyprawie do Banku Gringotta, dyrekcja udała się w miejsce, o którym mówiła wskazówka i mimo pomocy gajowego, pana Filcha, a nawet centaurów nie udało się znaleźć kamienia. Przypuszczenia, które same się nasuwały, potwierdziła sowa z Ministerstwa Magii:
 
    Szanowna Dyrekcjo Hogwartu HP School,

    Informujemy, że w wyniku postępowania śledczego przeprowadzonego przez aurorów mamy wszelkie podejrzenia mniemać, że w Państwa szkole w gronie przyjętych uczniów, a także wśród Państwa kadry pedagogicznej znajdują się poplecznicy Czarnego Pana, którzy są odpowiedzialni za powtórną już kradzież Kamienia Filozoficznego. Prosimy o wszczęcie wewnętrznego śledztwa, w przeciwnym przypadku będziemy zmuszeni zlecić przesłuchanie każego rezydenta zamku Hogwartu przez biegłych Sądu Wizengamota.
Z poważaniem,
Ministerstwo Magii]



Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

W związku z otrzymaną sową od Ministerstwa Magii zwołujemy nadzwyczajne zebranie w Hogwarcie (/join hogwart), które zostało zaplanowane na najbliższą sobotę (tj. 11.05) o godz. 20:00. Obecność jest obowiązkowa, a zatem wszyscy ci, którzy z uzasadnionych powodów nie będą w stanie się zjawić na spotkaniu, proszeni są o skontaktowanie się poprzez sowę (adres: dyrekcja@hogwart.pl) celem ustalenia osobistej rozmowy z dyrekcją Hogwartu.

PYTANIE BONUSOWE
Z jakiego miejsca został powtórnie skradziony Kamień Filozoficzny?

Odpowiadacie w komentarzach pod tym newsem. Do zdobycia 10 punktów i 20 galeonów.


Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 10.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [25]
Puzzle dyrekcji [1] - wyniki


Drodzy Czarodzieje!

Pragniemy podzielić się z Wami wynikami pierwszych w tym roku szkolnym puzzli. Przypominamy, że zadanie obejmowało dwie czynności - ułożenie puzzli i udzielenie odpowiedzi na pytanie, z jakim zaklęciem miał problemy Ron Weasley. Było to oczywiście Wingardium Leviosa. Tylko osoby, które nie zapomniały o żadnej z części zadania otrzymały maksymalną liczbę punktów za nie przewidzianych, pozostałe - odpowiednio mniej.

Oto nagrody dla Was:
  • Constance Hamilton +30 pkt | 50 gal
  • George Lunox +30 pkt | 50 gal
  • Leah Byrne +30 pkt | 50 gal
  • Adele Patel +30 pkt | 50 gal
  • Alison Hathaway +30 pkt | 50 gal
  • Anna Tomlinson +30 pkt | 50 gal
  • Cassidy Malore +30 pkt | 50 gal
  • Diana Morgan +30 pkt | 50 gal
  • Larysa Lapointe +30 pkt | 50 gal
  • Narcyza Zoe Assassin +30 pkt | 50 gal
  • Aubrey Flynn +30 pkt | 50 gal
  • Carolyn Jones +30 pkt | 50 gal
  • Emma Ross +30 pkt | 50 gal
  • Izak Wolfram +30 pkt | 50 gal
  • Lilia Doquiet +30 pkt | 50 gal
  • Sara Luces +15 pkt | 25 gal
  • Tobiasz Thonks +30 pkt | 50 gal
  • Agonia Sunny +15 pkt | 25 gal
  • Amestia Spero +15 pkt | 25 gal
  • Ayana Finley +30 pkt | 50 gal
  • Lily Hopper +15 pkt | 25 gal
  • Octavia Madison +30 pkt | 50 gal
  • Zuza Novik +15 pkt | 25 gal
  • Debora Magnael +1 do RN | 50 gal
  • Liviette Weasley +1 do RN | 50 gal
  • Mary Pinkman +1 do RN | 50 gal
Gratulujemy wszystkim serdecznie i zapraszamy na kolejne puzzle!

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 09.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Łamigłówka Hermiony [1] - wyniki


Witajcie!

Przychodzę do Was z wynikami pierwszej łamigłówki, z jaką się zmierzyliście. Wyraźnie widać, że była to magi-logiczna potyczka między dwoma domami. Mam nadzieję, że następnym razem pozostałe domy również bardziej się zaangażują, a także... spragniona rywalizacji drużyna nauczycieli. Oto nagrody dla Was, na które w pełni zasłużyliście!
  • Alison Hathaway +40 pkt | 40 gal
  • Anna Tomlinson +30 pkt | 30 gal
  • Cassidy Malore +30 pkt | 30 gal
  • Diana Morgan +30 pkt | 30 gal
  • Larysa Lapointe +30 pkt | 30 gal
  • Narcyza Zoe Assassin +30 pkt | 30 gal
  • Rozalia Midnight +30 pkt | 30 gal
  • Viviana Magnael +30 pkt | 30 gal
  • Aubrey Flynn +30 pkt | 30 gal
  • Carolyn Jones +30 pkt | 30 gal
  • Diana Silky +30 pkt | 30 gal
  • Emma Ross +30 pkt | 30 gal
  • Hermiona Parise +30 pkt | 30 gal
  • Izak Wolfram +30 pkt | 30 gal
  • Lilia Doquiet +60 pkt | 60 gal
  • Lilian Dawn +30 pkt | 30 gal
  • Sara Lucses +30 pkt | 30 gal
  • Tobiasz Thonks +50 pkt | 50 gal
  • Ayana Finley +30 pkt | 30 gal
  • Lily Hopper +30 pkt | 30 gal
  • Liviette Weasley +2 do RN | 60 gal

Dziękuję Wam za udział i zapraszam do udziału w kolejnej łamigłówce!


Pozdrawiam
Hermiona Granger
Minister Magii
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 09.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Konkurs dyrekcji [2]


[ Jedni, przebywając w Hogwarcie, wpatrują się w Zwierciadło Ain Eingarp i marnują przed nim połowę nocy, marząc o rzeczach osiągalnych lub nie, a niektórzy - wśród nich jedna z dyrektorek - po kolei odkorkowują buteleczki ze wspomnieniami i wrzucają je do misy wypełnionej wodą, zanurzając się w nich i nie mogąc wyjść ze zdumienia, jak niektóre wydarzenia - te dobre i te złe - przyczyniły się do tego, w jakim miejscu i wśród jakich osób znajduje się obecnie.]

Drodzy Czarodzieje!

Już drugi tydzień gościcie w zamku Hogwart, a zatem jest to najlepszy czas na ogłoszenie drugiego konkursu dyrekcji! Poniżej znajdziecie rysunki - każdy z nich jest ilustracją pewnego wydarzenia z danego rozdziału "Harry'ego Pottera i Kamienia Filozoficznego". Ponieważ rozdziałów w pierwszej części jest 17, tyleż samo jest też obrazków. Obrazki mają przyporządkowane numerki, jednak są one przydzielone losowo. Wasze zadanie polega na ich ułożeniu w odpowiedniej kolejności.

[ OBRAZKI DO ROZDZIAŁÓW ]

Swoje sowy z rozwiązaniami wysyłajcie czym prędzej pod adres dyrekcja@hogwart.pl, ponieważ dla pierwszych 10 osób przewidziana jest nagroda w postaci 40 punktów i 40 galeonów, a dla pozostałych - 30 punktów i 30 galeonów. Nauczyciele otrzymają odpowiednio dwa plusy do Rankingu Nauczyciela (dla dwójki najszybszych profesorów) oraz jeden plus (dla pozostałych). Niemniej jednak termin nadsyłania rozwiązań mija z dniem 12 maja.

Zapraszamy do udziału w konkursie!


Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 09.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Historii Magii [1] - wyniki


Kochani uczniowie i nauczyciele!

Najwyższa pora przedstawić Wam wyniki konkursu z historii magii, w którym ostatnio wzięliście udział:

Constance Hamilton +35 pkt. | 35 gal.
Emma Sink +35 pkt. | 35 gal.
Adele Patel +35 pkt. | 35 gal.
Alison Hathaway +40 pkt. | 40 gal.
Anna Tomlinson +35 pkt. | 35 gal.
Cassidy Malore+35 pkt. | 35 gal.
Diana Morgan +35 pkt. | 35 gal.
Larysa Lapointe +35 pkt. | 35 gal.
Narcyza Zoe Assassin +35 pkt. | 35 gal.
Rozalia Midnight +35 pkt. | 35 gal.
Viviana Magnael +35 pkt. | 35 gal.
Aubrey Flynn +35 pkt. | 35 gal.
Carolyn Jones +35 pkt. | 35 gal.
Emma Ross +35 pkt. | 35 gal.
Hermiona Parise +35 pkt. | 35 gal
Izak Wolfram +35 pkt. | 35 gal.
Lilia Doquiet +35 pkt. | 35 gal.
May Mallison +35 pkt. | 35 gal.
Tobiasz Thonks +35 pkt. | 35 gal.
Sara Luces +35 pkt. | 35 gal.
Agonia Sunny +35 pkt. | 35 gal.
Amestia Spero +35 pkt. | 35 gal.
Ayana Finley +35 pkt. | 35 gal.
Lily Hopper +35 pkt. | 35 gal.
Octavia Madison +35 pkt. | 35 gal.
Olivia Hill +35 pkt. | 35 gal.
Zuza Novik +35 pkt. | 35 gal.
Demian Alntelo +1 RN | 35 gal.
Liviette Weasley +2 RN | 40 gal.
Mary Pinkman +1 RN | 35 gal.
Sophie Stevengard +1 RN | 35 gal.

Gratuluję zdobytych nagród. I zachęcam do brania udziału w kolejnych konkursach z Historii Magii.


Pozdrawiam cieplutko!
Debora Magnael

Wyczarował/a Debora Magnael - 08.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Szczęśliwy Traf [8] - wyniki


Witajcie!

Nadszedł czas na przedstawienie wyników ósmego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Constance Hamilton +25 pkt | 50 gal
  • Emma Sink +25 pkt | 50 gal
  • Adele Patel +25 pkt | 50 gal
  • Alison Hathaway +25 pkt | 50 gal
  • Arebell Mcavoy +5 pkt | 10 gal
  • Cassidy Malore +25 pkt | 50 gal
  • Diana Morgan +25 pkt | 50 gal
  • Giovanna Shepherd +25 pkt | 50 gal
  • Kasper Morgan +20 pkt | 40 gal
  • Narcyza Zoe Assassin +25 pkt | 50 gal
  • Viviana Magnael +25 pkt | 50 gal
  • Aubrey Flynn +25 pkt | 50 gal
  • Carolyn Jones +20 pkt | 50 gal
  • Emma Ross +25 pkt | 50 gal
  • Izak Wolfram +25 pkt | 50 gal
  • Lilian Dawn +25 pkt | 50 gal
  • Sara Luces +25 pkt | +50 gal
  • Amestia Spero +25 pkt | 50 gal
  • Ayana Finley +25 pkt | 50 gal
  • Daniel Malfoy +25 pkt | 50 gal
  • Olivia Hill +25 pkt | 50 gal
  • Christian Adams +40 gal
  • Demian Alntelo +1 RN | 50 gal
  • Elodie Soler +1 RN | 50 gal
  • Liviette Weasley +1 RN | 50 gal
  • Sophie Stevengard +1 RN | 50 gal
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Debora Magnael

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Debora Magnael - 08.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie on-line

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Rozpoczęcie roku szkolnego
Data: wrzesień 2020
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis:Dyrekcja Hogwartu

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
wrzesień-listopad 2020

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Kassandra Whiteowl [10456]
Alexandra Herondale [8518]
Hope Falling [8321]
Caeleb Ambarella [8116]
Magda Li [8112]

[Więcej]





Anica Duquesne [214]
Narcyza Zoe Assassin [197]
Debora Magnael [189]
Aiden Grimshaw [158]
Adele Patel [148]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Kassandra Whiteowl
Narcyza Zoe Assassin


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Niebawem!
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.