Hogwart HP School
Trwa przerwa
semestralna



Zapisy zamknięte.


Zapisz się na kolejny rok szkolny!



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
brak

Prefekci:
brak


Opiekun:
brak

Prefekci:
brak


Opiekun:
brak

Prefekci:
brak


Opiekun:
brak

Prefekci:
brak


Prefekci Naczelni
brak
brak


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Kwiecień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 


48535  pkt
23643  pkt
21819  pkt
14311  pkt




Mól Książkowy

Zapraszam serdecznie do udziału w piątej edycji Międzyszkolnej Olimpiady z Historii Magii "Mól Książkowy", składa się ona z jednego etapu, który stanowi test wiedzy z Historii Magii. W konkursie może wziąć udział każdy, zarówno uczeń i nauczyciel, z wyjątkiem nauczycieli którzy uczą HM w szkołach, które zadeklarowały swój udział. Potrzebna wiedza do napisania testu znajduje się w książkach o Harrym Potterze oraz informacjach przekazanych przez autorkę serii – Pottermore lub inne książki dotyczące świata Harry’ego Pottera. Dla wszystkich, którzy wezmą udział w konkursie przewidziano nagrody w postaci pamiątkowych dyplomów.
Osoby, które nie mogą zjawić się w wyznaczonym terminie mogą nadrabiać olimpiadę do końca dnia, w którym się ona odbywa. Nie musicie się zapisywać na Mola Książkowego, wystarczy że zjawicie się w wyznaczonym terminie. 

Na Międzyszkolną Olimpiadę z Historii Magii zapraszam
w niedzielę (4 lutego), na godzinę 18:00 do Placu Zabaw (join: plac_zabaw).

Pozdrawiam,
Reny Boursier.
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 29.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [14] - Wyniki


Kochani Czarodzieje!

Nadszedł czas na wyniki szesnastego Szczęśliwego Trafu.
A oto osoby, które wzięły w nim udział:

  • Julia Black +25 pkt. | 50 gal.
  • Kasper Smith +20 pkt. | 40 gal.
  • Manet Iglarz +25 pkt. | 50 gal.
  • Adriana Loera +20 pkt. | 40 gal.
  • Bella Magnael +25 pkt. | 50 gal.
  • Nadiya Molko +20 pkt. | 40 gal.
  • Paula Potter +25 pkt. | 50 gal.
  • Vilde Lightwood +25 pkt. | 50 gal.
  • Wanes Black Magnael +25 pkt. | 50 gal.
  • Adeline Silver +25 pkt. | 50 gal.
  • Amaretta Tinney +25 pkt. | 50 gal.
  • Claudia Potter +20 pkt. | 40 gal.
  • Echo Graves +10 pkt. | 20 gal.
  • Katnyss Kingstone +25 pkt. | 50 gal.
  • Mandy Brocklehurst +25 pkt. | 50 gal.
  • Ahreum Min +25 pkt. | 50 gal.
  • Demian Alntelo +25 pkt. | 50 gal.
  • Elisabeth Dark +20 pkt. | 40 gal.
  • James Pajlach +25 pkt. | 50 gal.
  • Kaja Lovegood +25 pkt. | 50 gal.
  • Paula Rodriguez +25 pkt. | 50 gal.
  • Rachelle Apostoleanu +25 pkt. | 50 gal.
  • Grianne Ohmsford +10 gal.

Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadzący
Kazbiel Thundershout

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School

 
Wyczarował/a Kazbiel Thundershout - 29.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [10] - Wyniki


Kochani Czarodzieje!

Nadszedł czas na wyniki dziesiątego Szczęśliwego Trafu. Prezentują się one tak:

  • Julia Montgomery +25 pkt | 50 gal
  • Kasper Smith +15 pkt | 30 gal
  • Lizzy Cloud +25 pkt | 50 gal
  • Manet Iglarz +20 pkt | 40 gal
  • Adriana Loera +25 pkt | 50 gal
  • Katherine Dragonpark +25 pkt | 50 gal
  • Lewis Duran +25 pkt | 50 gal
  • Nadiya Molko +20 pkt | 40 gal
  • Wanes Black Magnael +25 pkt | 50 gal
  • Vilde Lightwood +25 pkt | 50 gal
  • Amaretta Tinney +25 pkt | 50 gal
  • Claudia Potter +25 pkt | 50 gal
  • Elena Sharon +25 pkt | 50 gal
  • Mary Pinkman +25 pkt | 50 gal
  • Vicky Silver +5 pkt | 10 gal
  • Ahreum Min +25 pkt | 50 gal
  • Ashley Black +25 pkt | 50 gal
  • Axel Magnael +25 pkt | 50 gal
  • Demian Alntelo +15 pkt | 30 gal
  • Dev Hastings +25 pkt | 50 gal
  • Elisabeth Dark +15 pkt | 30 gal
  • Elodie Soler +25 pkt | 50 gal
  • James Pajlach +25 pkt | 50 gal
  • Kaja Lovegood +25 pkt | 50 gal
  • Paula Rodriguez +25 pkt | 50 gal
  • Rachelle Apostoleanu +25 pkt | 50 gal
  • Debora Magnael +40 gal
  • Eleonora Malfoy +50 gal
  • Kazbiel Thundershout +50 gal

Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Natalie Riddle

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Natalie Riddle - 29.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia odznak [2]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz drugi w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na ubiegłotygodniowych zajęciach.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.DEMIAN ALNTELO
15
1.JAMES PAJLACH
15
2.AHREUM MIN13
2.AMARETTA TINNEY13
2.CLAUDIA POTTER13
3.VILDE LIGHTWOOD11

Klasa Druga

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.ADRIANA LOERA
23
2.ASHLEY BLACK19
3.NADIYA MOLKO14

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.

Nauczyciele:

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.NYSSA SHADOW
3
2.KAZBIEL THUNDERSHOUT2
3.DEBORA MAGNAEL1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 27.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 2

Drugi tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego (stan na dzień 21.01). A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela:

PERSONALIAORPSIPMS
H. HIGHTOWER5100606
C. LOVATO3000312
A. LUMA0000000
D. MAGNAEL6100707
K. PICCIFUES00000-3-3
N. RIDDLE3300633
N. SHADOW732012012
K. THUNDERSHOUT8000808
K. WAKESHIMA4000422

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. Z uwagi na wysoką frekwencję na zajęciach lekcyjnych w I klasie podsumowanie pojawia się w późniejszym terminie, aby dać Wam więcej czasu, a zasady dotyczące terminów dodawania dzienników lekcyjnych zostały nieco złagodzone. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Debora Magnael, Natalie Riddle i Nyssa Shadow.


Lekcje do odrobienia:
  • Astronomia (H. Hightower) - klasa I (2 godziny), klasa II (1 godzina)
  • Historia Magii (A. Luma) - klasa I (2 godziny), klasa II (1 godzina)
  • OnMS (K. Thundershout) - klasa I (2 godziny), klasa II (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 27.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Karta [5] - Wyniki



Mamy przyjemność poinformować, że szczęśliwymi zdobywcami pierwszej karty z kolekcji zimowej zostały następujące osoby:
 
IMIĘ I NAZWISKOKARTAPKTGAL
Kasper Smith[TU]100200
Manet Iglarz[TU]100200
Tusia Potter[TU]100200
Adriana Loera[TU]100200
Nadiya Molko[TU]100200
Paula Potter[TU]100200
Vilde Lightwood[TU]100200
Amaretta Tinney[TU]100200
Claudia Potter[TU]100200
Vicky Silver[TU]100200
Ahreum Min[TU]100200
Axel Magnael[TU]100200
Demian Alntelo[TU]100200
Dev Hastines[TU]100200
Elisabeth Dark[TU]100200
Elodie Soler[TU]100200
James Pajlach[TU]100200
Kaja Lovegood[TU]100200
Paula Rodrigez[TU]100200
Eleonora Malfoy[TU]2200
Grianne Ohmsford[TU]2200
Hoster Hightower[TU]2200
Lily Dayne[TU]2200
Natalie Riddle[TU]2200
Nyssa Shadow[TU]2200

Dziękujemy za udział w zabawie.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 27.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Quiz | Loterie Liczbowe [3]


[WEJDŹ DO HOGWARTU]

Mamy przyjemność poinformować, że już w niedzielę (tj. 28.01) o godzinie 19:30 w Hogwarcie odbędzie się Cotygodniowy Quiz. Prosimy uczniów o zapoznanie się z zasadami zabawy. Regulamin znajdziecie w tym miejscu, zaś oznaczenia pytań tutaj.

Do zobaczenia na quizie!

Wyślij kupon:
Galeolotek | Punktator


Pozdrawiam,

Dyrekcja HP School
   
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 27.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Starożytnych Run #2 - Wyniki


Kochani Czarodzieje!

Nadszedł najwyższy czas na przedstawienie wyników drugiego konkursu z Starożytnych Run. Oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Julia Montmogery +30 pkt. | +30 gal.
  • Manet Iglarz +30 pkt. | +30 gal.
  • Pat Black-Magnael +30 pkt. +30 gal.
  • Adriana Loera +30 pkt. | +30 gal.
  • Bella Magnael +30 pkt. | +30 gal.
  • Juliet Smith +30 pkt. | +30 gal.
  • Nadiya Molko +40 pkt. | +40 gal.
  • Wanes Black-Magnael +30 pkt. | +30 gal.
  • Vilde Lightwood +30 pkt. | +30 gal.
  • Amaretta Tinney +30 pkt. | +30 gal.
  • Claudia Potter +30 pkt. | +30 gal.
  • Ahreum Min +30 pkt. | +30 gal.
  • Ashley Black +40 pkt. | +40 gal.
  • Axel Magnael +40 pkt. | +40 gal.
  • Demian Alntelo +30 pkt. | +30 gal.
  • Dev Hastings +30 pkt. | +30 gal.
  • Elodie Soler +30 pkt. | + 30 gal.
  • Elisabeth Dark +30 pkt. | +30 gal.
  • James Pajlach +30 pkt. |+30 gal.
  • Kaja Lovegood +30 pkt. |+30 gal.
  • Lucyfer Lodge +30 pkt. | +30 gal.
  • Paula Rodriguez +30 pkt. | +30 gal.
  • Rachelle Apostoleanu +30 pkt. | +30 gal.
Pozdrawiam!
prof. Debora Magnael

Wyczarował/a Debora Magnael - 27.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi Napisz do nas... Wyślij

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu


"Merlinka"
Termin: 19.04.2019
Link: świstoklik
Podpisano: Reny Boursier
Rozpoczęcie roku szkolnego
Termin: 28.04.2019
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
kwiecień-lipiec 2019

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Anna Alexy [3293]
Narcyza Zoe Assassin [3112]
Sophie Stevengard [2758]
Cassidy Malore [2612]
Christian Adams [2427]

[Więcej]





Liviette Weasley [181]
Arielle Johanson [150]
Mary Pinkman [132]
Elodie Soler [127]
Ahreum Min [110]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
brak

Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Wkrótce!
Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Numer XVII

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV
Numer XVI
Numer XVII

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018
Andrzejki 2018
Boże Narodzenie 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.