HP School
Trwa przerwa
semestralna



Zapisy zamknięte.

Zapisz się na rok szkolny styczeń-marzec 2019!



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Programy nauczania
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Pomieszczenia


Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Ashley Winterhood

Prefekci:
Cornelia Sunday


Opiekun:
prof. Ariana Luma

Prefekci:
Arielle Johanson


Opiekun:
prof. Demian Alntelo

Prefekci:
Aleksa Coldstone


Opiekun:
prof. Axel Magnael

Prefekci:
Amy Lightwood


Prefekci Naczelni
Liviette Weasley
Elodie Soler


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci

Wrota Izby


Dyrekcja
Zastępcy
Zarząd
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Nauczyciele Roku

Absolwenci Hogwartu
Prefekci domów
Prefekci naczelni
Puchary domów
Uczniowie Roku

Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Awantura o Punkty
Karty Kolekcjonerskie
Czarodzieje z Klasą
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf
Polowanie na Gnomy
Tablica ogłoszeń
HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Grudzień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 


41352  pkt
24702  pkt
22500  pkt
10927  pkt




Wyniki wisielca

Nadszedł czas na ogłoszenie wyników z Wisielca a oto wyniki konkursu:
  • Adriana Loera 30 pkt |50 gal
  • Mila Bookies 30 pkt |50 gal
  • Nadiya Molko 30 pkt |50 gal
  • Mandy Brocklehurst 30 pkt |50 gal
  • Ashley Black 30 pkt |50 gal
  • Bella Slytherin 30 pkt |50 gal
  • Natalie Riddle 30 pkt |50 gal
  • Tori Collins 30 pkt |50 gal
  • Aria Carter 30 gal
  • Ariana Luma 30 gal
  • Debora Magnel 30 gal
  • Eleonora Malfoy 30 gal
  • Pozdrawiam
    Sylwia Potrowa
Wyczarował/a Sylwia Potrowa - 08.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [19] - Wyniki


Witajcie!


Nadszedł najwyższy czas na przedstawienie wyników dziewiętnastego Szczęśliwego Trafu! Oto osoby, które wzięły w nim udział: 

  • Claudia Potter 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Natalie Riddle 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Adriano Escobar 10 pkt | 20 gal | 4 fas
  • Axel_Magnael 10 pkt | 20 gal | 4 fas
  • Adrianna Loera 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Wanessa Grin 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Nadyia Molko 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Eleonora Malfoy 50 gal | 10 fas
  • Ariana Luma 50 gal | 10 fas
  • Debora Magnael 50 gal | 10 fas

Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.


Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:00 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.


Prowadzący
Cassandra Pledge

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Marina Dayne
Desmond Dayne
Lily Dayne

Wyczarował/a Cassandra Pledge - 08.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs OnMS #1 - Wyniki

Kochane Świergotniki!

Już kilka dni po ostatecznym terminie wysyłania prac konkursowych, więc zdecydowałem zabrać się do ich sprawdzania i jego wyniki prezentują się następująco:

Adriano Escobar + 30 pkt. || + 30 gal.
Natalie Riddle
+ 40 pkt. || + 40 gal.
Tori Collins
+ 40 pkt. || + 40 gal. || + 0,5 ocena końcowa
Louissa Potter + 40 pkt. || +40 gal.
Adriana Loera + 40 pkt. || + 40 gal. || + 0,5 ocena końcowa
Ketrin Uzumaki
+ 40 pkt. || + 40 gal.

Serdecznie gratuluję i dziękuję za udział.

Pozdrawiam,
prof. Kazbiel Thundershout
Wyczarował/a Kazbiel Thundershout - 07.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Quiz | Loterie Liczbowe [3]


[WEJDŹ DO HOGWARTU]

Mamy przyjemność poinformować, że już w niedzielę (tj. 08.10) o godzinie 19:30 w Hogwarcie odbędzie się Cotygodniowy Quiz. Prosimy uczniów o zapoznanie się z zasadami zabawy. Regulamin znajdziecie w tym miejscu, zaś oznaczenia pytań tutaj.

Do zobaczenia na quizie!

Wyślij kupon:
Galeolotek | Punktator


Pozdrawiam,

Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
   
Wyczarował/a Lily Dayne - 07.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs #2

Kochani czarodzieje i czarownice!

Na pewno większość się ze mną zgodzi, że szkoła powinna kojarzyć się wszystkim nie tylko z nauką i ciężką pracą, ale również z drobnymi przyjemnościami, dlatego śpieszę do Was z drugą zabawą. Pragnę zachęcić was do zajrzenia do szkolnej Izby Pamięci i zapoznania się z kilkoma ważnymi pomieszczeniami. Wasze zadanie polega na dopisaniu przedmiotu jaki dany nauczyciel uczył w murach naszej szkoły. Jeśli dana osoba uczyła kilku przedmiotów należy również je wymienić. 

[DRUGIE ZADANIE]

Na rozwiązanie prostej zabawy macie 3 dni, czyli na pracę czekam do środy (10.10) godziny 20:00 na sowę: griannee@gmail.com. Proszę, abyście się podpisali imieniem oraz nazwiskiem oraz domem, jakiego używacie na stronie. Możecie zdobyć 30 punktów oraz 30 galeonów. Najszybsze 4 osoby otrzymają dodatkowe 10 punktów i tyle samo galeonów.

Pozdrawiam i ściskam,
prof. Grianne Ohmsford

Wyczarował/a Grianne Ohmsford - 07.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs #1 - wyniki

Znane już są wyniki pierwszego konkursu dotyczącego Izby Pamięci. W konkursie wzięło udział 11 czarodziejów. A oto ich nazwiska.
  • Adriana Loera +40 pkt | 40 gal
  • Nadiya Molko+40 pkt | 40 gal
  • Mandy Brocklehurst +40 pkt | 40 gal
  • Tori Collins +40 pkt | 40 gal
  • Natalie Riddle +40 pkt | 40 gal
  • Axel Magnael +20 pkt| 20 gal
  • Silver Moon +40 pkt | 40 gal
  • Sylwia Potrowa +40 gal
  • Eleonora Malfoy +40 gal
  • Nyssa Shadow +40 gal
  • Lily Dayne +40 gal
  •  
    Dziękuję za udział w zabawie.
Pozdrawiam.
prof. Grianne Ohmsford

Jedna z prac nie została podpisana. Proszę o komentarz z imieniem i nazwiskiem oraz domem (z maila gaba****)
Wyczarował/a Grianne Ohmsford - 07.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Konkurs z Historii Magii [1] - Wyniki
 


Moi mili!

Jako, że zakończył się czas na wysyłanie mojego konkursu z historii magii, chciałabym przedstawić Wam wyniki :
  • Veritas Menches 30 pkt | 30 gal
  • Adriana Loera 50 pkt | 50 gal
  • Nadiya Molko 50 pkt | 50 gal
  • Claudia Potter 50 pkt | 50 gal
  • Sendiia Modern 10 pkt | 10 gal
  • Bella Slytherin 40 pkt | 40 gal
  • Natalie Riddle 40 pkt | 40 gal
  • Rose Meins 40 pkt | 40 gal
  • Tori Collins 40 pkt | 40 gal
  • Aria Carter 40 gal
  • Eleonora Malfoy 40 gal
Dziękuję serdecznie, że wzięliście udział i gratuluję zdobytych punktów i galeonów

Z pozdrowieniami
prof. Ariana Luma
Wyczarował/a Ariana Luma - 06.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 2

Za nami drugi tydzień nauki, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela:

PERSONALIAORPSIPMS
A. CARTER3100404
H. HIGHTOWER0000000
A. LUMA3000303
D. MAGNAEL31004-13
E. MALFOY3200505
G. OHMSFORD215210010
K. PICCIFUES00000-3-4
C. PLEDGE2100303
S. POTROWA0100101
N. SHADOW5510020020
K. THUNDERSHOUT3000303
K. WAKESHIMA20002-11
A. WISE00000-2-1

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Aria Carter, Ariana Luma, Debora Magnael, Eleonora Malfoy, Grianne Ohmsford, Cassandra Pledge, Karol Piccifues, Sylwia Potrowa, Nyssa Shadow, Kazbiel Thundershout i Anley Wise.


Lekcje do odrobienia:
  • Astronomia (H. Hightower) - klasa I (2 godziny), klasa II (2 godziny)
  • Eliksiry (G. Ohmsford) - klasa I (1 godzina)
  • OpCM (A. Wise) - klasa I (3 godziny), klasa II (3 godziny)
  • Zaklęcia - klasa I (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 06.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi Napisz do nas... Wyślij

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Zgredek dyżuruje codziennie w godz. 19:00 - 22:00
Uszy dalekiego zasięgu


Rozpoczęcie roku szkolnego
Termin: styczeń 2019
Miejsce: Wielka Sala

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
stydzień-grudzień 2019

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Liviette Weasley [2675]
Elodie Soler [2261]
Hermiona Parise [2172]
Amy Lightwood [2051]
Anna Alexy [1942]

[Więcej]





Ariana Luma [136]
Ahreum Min [101]
Debora Magnael [88]
Nadiya Alntelo [74]
Axel Magnael [72]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
brak

Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Wkrótce!
Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Numer XVI

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV
Numer XVI

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.