HP School
Trwa rok szkolny

październik-grudzień 2018


Zapisy zamknięte.

Zapisz się na rok szkolny styczeń-marzec 2019!



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Grafik egzaminów
Plan



KLASA I


Numerologia
godzina 19:05
Wieża Cieni


Astronomia
godzina 19:40
Najwyzsza Wieza


Wróżbiarstwo
godzina 20:15
Wieża Cieni



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Programy nauczania
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Pomieszczenia


Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Ashley Winterhood

Prefekci:
Cornelia Sunday


Opiekun:
prof. Ariana Luma

Prefekci:
Arielle Johanson


Opiekun:
prof. Demian Alntelo

Prefekci:
Aleksa Coldstone


Opiekun:
prof. Axel Magnael

Prefekci:
Amy Lightwood


Prefekci Naczelni
Liviette Weasley
Elodie Soler


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci

Wrota Izby


Dyrekcja
Zastępcy
Zarząd
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Nauczyciele Roku

Absolwenci Hogwartu
Prefekci domów
Prefekci naczelni
Puchary domów
Uczniowie Roku

Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Awantura o Punkty
Karty Kolekcjonerskie
Czarodzieje z Klasą
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf
Polowanie na Gnomy
Tablica ogłoszeń
HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Grudzień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 


31120  pkt
18337  pkt
17507  pkt
10159  pkt




Konkurs z Historii Magii [2]
 


[ Z braku snu, nie miała co robić. Sprawdziła więc zaległe kartkówki oraz powpisywała punkty do dziennika lekcyjnego. Siedząc tak w sali różowowłosa nauczycielka spojrzała w swój notatnik i zobaczyła, że już trochę czasu minęło od ostatniego konkursu, więc wzięła pergamin oraz pióro i napisała :


Moi mili !

Mam dla was drugi konkurs z przedmiotu, który uczę, czyli z Historii magii. Wycięłam z Proroka Codziennego zdjęcia różnych osób i umieściłam za pomocą zaklęcia je na pergaminie, dodatkowo dopisałam pewne daty piórem. Wasze zadanie polega na tym by rozpoznać osoby z obrazków i połączyć je z podanymi datami oraz opisać co oznacza dana data dla tej osoby. Mam nadzieję, że spodoba wam się konkurs.

[ Pergamin ]

Rozwiązania wysyłajcie sowami na kosn@o2.pl do soboty (21.10) do godz. 20:00. Pamiętajcie, by podpisać swoje prace. Pierwsze trzy osoby otrzymają w nagrodę 40 punktów i 40 galeonów, reszta 30 punktów i 30 galeonów.

Życzę miłej zabawy
Prof. Ariana Luma

[ Wyszła na korytarz po cichutku, by nikogo nie obudzić i na tablicy ogłoszeń powiesiła wiadomość, mając nadzieję, że wszyscy zobaczą informację już z rana, gdy będą szli na śniadanie. Gdy wracała do sali, ziewnęła i stwierdziła, że pora pójść do spania]

 
Wyczarował/a Ariana Luma - 14.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy traf [24]
 

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Po raz kolejny pragniemy zaprosić Was do udziału w cyklicznej zabawie, jaką jest Szczęśliwy Traf! Tym razem Wasze zadanie polega na podaniu, imion i nazwisk rodziców danych osób, którzy podani są poniżej.

1. Arthur Weasley
2. Harry Potter
3. Hugo Granger- Weasley
4. Dudley Dursley
5. Gabrielle Delacour

Macie czas do jutra do godziny 21:00. Pamiętajcie, żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem i że zaliczamy tylko pierwszą odpowiedź. Za poprawne rozwiązania możecie otrzymać 25 punktów, 50 galeonów oraz 10 fasolek.

Prowadząca
Ariana Luma

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Ariana Luma - 13.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [17]
Konkurs Starożytne Runy [3]

Kochane Cukrowe Ludki!

Przychodzę do Was z kolejnym konkursem. Tym razem mam dla Was tabelkę do uzupełnienia. Należy się w niej wykazać znajomością mitologii nordyckiej i jej bóstw.

[TABELKA]

Za poprawne rozwiązanie tabelki otrzymacie ode mnie 30 punktów i 30 galeonów. Natomiast 3 pierwsze osoby mogą liczyć na mały bonus w postaci dodatkowych 10 punktów i tyle samo galeonów.

Na Wasze odpowiedzi czekam do wtorku (17.10) do godziny 23.59 na sowę malfoyeleonora@gmail.com. Pamiętajcie by podpisać się imieniem, nazwiskiem oraz domem.

Pozdrawiam słodko
prof. Eleonora Malfoy
Wyczarował/a Eleonora Malfoy - 13.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Wymiana Fasolek - 1
 

Pragniemy poinformować wszystkich nałogowych zbieraczy fasolek, że nadszedł czas na możliwość wymiany fasolek. Wymiana odbywa się na zasadach zawartych TUTAJ. Składać podanie o wymianę można w tym miejscu.

Przypominamy, że fasolki nie przechodzą na kolejny rok szkolny, gdyż na tydzień przed zakończenie roku zostaną automatycznie zamienione na galeony, zatem warto powalczyć o to, aby zdobyć za nie również trochę punktów (w przypadku uczniów) i plusów do RN (w przypadku nauczycieli).

Ranking fasolek można zobaczyć w tym miejscu.

Czas na wymianę: 3 dni od dnia ukazania się newsa. W roku szkolnym wymienić fasolki będzie można tylko 2 razy, zatem nie warto czekać do ostatniej chwili.

Pozdrawiam,
Dyrekcja HP School
Marina Dayne 
Desmond Dayne
Lily Dayne

Pragniemy poinformować, iż profesor Anley Wise zrezygnowała z posady nauczyciela Obrony przed Czarną Magią.
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 12.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [23] - Wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników 23 Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Adriana Loera 10 pkt | 20 gal | 4 fas
  • Ketrin Uzumaki 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Mila Bookies 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Nadiya Molko 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Claudia Potter 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Emma Fox 20 pkt | 40 gal | 8 fas
  • Franx Bar 15 pkt | 30 gal | 6 fas
  • Axel Magnael 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Bella Slytherin 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Natalie Riddle 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Rose Meins 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Debora Magnel 50 gal | 10 fas
  • Eleonora Malfoy 50 gal | 10 fas
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:00 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Pozdrawiamy
Sylwia Potrowa

Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
Wyczarował/a Sylwia Potrowa - 12.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [22] - Wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników dwudziestego drugiego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Manet Iglarz 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Adriana Loera 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Mila Bookies 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Nadiya Molko 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Sky Black 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Claudia Potter 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Adriano Escobar 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Ashley Black 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Natalie Riddle 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Vee Smith 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Aria Carter 50 gal | 10 fas
  • Ariana Luma 50 gal | 10 fas
  • Eleonora Malfoy 50 gal | 10 fas
  • Grianne Ohmsford 50 gal | 10 fas
  • Kazbiel Thundershout 50 gal | 10 fas
  • Nyssa Shadow 50 gal | 10 fas
  • Sylwia Potrowa 50 gal | 10 fas
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:00 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 12.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 3

Za nami trzeci tydzień nauki, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela:

PERSONALIAORPSIPMS
A. CARTER4000404
H. HIGHTOWER0000000
A. LUMA6200808
D. MAGNAEL60017-16
E. MALFOY5000505
G. OHMSFORD4120707
K. PICCIFUES00000-5-5
C. PLEDGE1100202
S. POTROWA0200202
N. SHADOW712010010
K. THUNDERSHOUT7100808
K. WAKESHIMA40004-13
A. WISE00000-5-5

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Aria Carter, Ariana Luma, Debora Magnael, Eleonora Malfoy, Grianne Ohmsford, Cassandra Pledge, Karol Piccifues, Sylwia Potrowa, Nyssa Shadow, Kazbiel Thundershout i Anley Wise.


Lekcje do odrobienia:
  • Astronomia (H. Hightower) - klasa I (2 godziny), klasa II (2 godziny)
Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 11.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak [3]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz trzeci w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na ubiegłotygodniowych zajęciach.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.MANET IGLARZ
10
1.ASHLEY BLACK
10
2.ADRIANA LOERA9
2.ADRIANO ESCOBAR9
3.ROSE MEINS7

Klasa Druga

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.NATALIE RIDDLE
24
2.TORI COLLINS16

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.

Nauczyciele:

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.NYSSA SHADOW
3
2.KAZBIEL THUNDERSHOUT2
2.ARIANA LUMA2
3.GRIANNE OHMSFORD1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 11.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [3]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi Napisz do nas... Wyślij

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Zgredek dyżuruje codziennie w godz. 19:00 - 22:00
Uszy dalekiego zasięgu


Konkurs z Quidditcha
Data: 10.12.2018
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpisano: Hanna Gonne


Sesja egzaminacyjna
Data: 10-14.12.2018
Miejsce: Aula HP School
Podpisano: Dyrekcja HP School


Wystawianie ocen końcowych
Data: 14.12.2018
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpisano: Dyrekcja HP School


Artykuły do gazetki
Data: 15.12.2018
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpisano: Redakcja Naczelna


Zakończenie roku szkolnego
Data: 16.12.2018
Godzina: 19:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpisano: Dyrekcja HP School

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
stydzień-grudzień 2019

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Liviette Weasley [1698]
Elodie Soler [1248]
Aleksa Coldstone [1147]
Hermiona Parise [1146]
Amy Lightwood [1137]

[Więcej]





Ariana Luma [75]
Ashley Winterhood [57]
Ahreum Min [50]
Axel Magnael [45]
Debora Magnael [44]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Sophie Stevengard

Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
09 grudnia!
Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Numer XVI

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV
Numer XVI

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
09 grudnia!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
09 grudnia!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.