Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
styczeń-marzec 2021!


Zapraszamy do zapisów:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I


GRYFFINDOR
RAVENCLAW


Historia Magii
godzina 19:40
Sala Antyczna

Zaklęcia
godzina 20:15
Pokój Życzeń

Wróżbiarstwo
godzina 20:50
Wieża Cieni





KLASA I


HUFFLEPUFF
SLYTHERIN


OpCM
godzina 19:40
Zbrojownia

Historia Magii
godzina 20:15
Sala Antyczna

Zaklęcia
godzina 20:50
Pokój Życzeń





KLASA II


Historia Magii
godzina 19:05
Sala Antyczna

Mity i Legendy
godzina 19:40
Opuszczona Sala

OpCM
godzina 20:15
Zbrojownia

Starożytne Runy
godzina 20:50
Hol Hieroglifów



* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełnią deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Narcyza Zoe Assassin

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Kasper Schade

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Debora Magnael-Bee

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Diana Silky-Wolfram

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Styczeń
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


8479  pkt
8004  pkt
7904  pkt
7368  pkt




Zamazane pergaminy [1]


[ W gabinecie dyrekcji panowała cisza, choć bynajmniej nie świadczyło to wcale o tym, że najważniejsze pomieszczenie Hogwartu było opustoszałe. Przeciwnie, siedziały w nim dwie czarodziejki, każda z nich zajęta swoimi obowiązkami, jednak co jakiś czas ich wzrok spotykał się, a na twarzach pojawiał się serdeczny uśmiech. Rozumiały się bez słów, a w sercach nosiły przekonanie, że dzięki wsparciu, które w minionych dniach otrzymały, przetrwają wszystkie burze i że decyzje, jakie zapadły, choć niełatwe i przynoszące nierzadko ból, były słuszne, bo służyły szkole, która była dla nich najważniejsza i dla której były w stanie poświęcić naprawdę wszystko. ]

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Weszłyśmy w posiadanie tajemniczego pergaminu, który niestety został zamazany, a z tego, co nam wiadomo, zawiera ważne dla nas przesłania bądź też rady, takie, jakich zawsze udzielały nam w trudnych chwilach portrety poprzednich dyrektorów Hogwartu. W każdej takiej "złotej myśli" brakuje jednego słowa, które musicie odkryć drogą magicznej (lub nie) dedukcji.

[ ZAMAZANY PERGAMIN ]

Czekamy tylko 3 dni, a zatem do końca czwartku (06.02). Wasze sowy, odpowiednio zabezpieczone przed kroplami deszczu albo płatkami śniegu, wysyłajcie na adres: dyrekcja@hogwart.pl. Za każde odgadnięte słowo nagrodzimy Was 5 punktami i 5 galeonami, co daje łącznie sumę 35 punktów i 35 galeonów, jednakże najszybsze 7 osób zostanie nagrodzonych dodatkowymi 5 punktami i 5 galeonami. Dla nauczycieli przewidziane są: dwa plusy do Rankingu Nauczyciela (dla najszybszego) oraz jeden plus (dla pozostałych).

Liczymy na Was!


Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 03.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Prefekci w roku szkolnym styczeń-marzec 2020
Dzisiejszego wieczora odbyło się uroczyste wręczenie odznak Prefektom Domów oraz Prefektom Naczelnym. A oto szóstka szczęśliwców, która otrzymała swoje wyróżnienia:



Wyżej wymienionym osobom przypominamy, że wybór ten nie musi być ostateczny. Dyrekcja oraz opiekunowie w dalszym ciągu będą bacznie obserwowali Wasze poczynania i każdy prefekt w przypadku niewywiązywania się ze swojej funkcji może zostać zastąpiony bardziej odpowiednim kandydatem.



Z uwagi na powyższe mamy przyjemność zwołać pierwsze spotkanie prefektów oraz jednoczesne spotkanie opiekunów, które zaplanowane zostało na wtorek (04.02) na godzinę 21:30 w Komnacie Prefektów (join: komnata_prefektow). Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa. Nieobecności prosimy zgłaszać na maila: dyrekcja@hogwart.pl.


Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 02.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Kadra styczeń-marzec 2020


Drodzy Czarodzieje!

W związku z odejściem ze szkoły kilku profesorów skład grona pedagogicznego na rok szkolny styczeń-marzec 2020 uległ zmianie i przedstawia się następująco:
  • Astronomia - ???
  • Czarna Magia - Lily Dayne
  • Eliksiry - Aubrey Flynn
  • Historia Magii - Debora Magnael
  • Łacina - Olivia Hill
  • Numerologia - Adele Patel
  • OpCM (klasa I) - Alexander Collotye
  • OpCM (klasa II) - Axel Magnael
  • OnMS - Kazbiel Thundershout
  • Quidditch - Anica Duquesne
  • Transmutacja - Amelie Carter-Moore
  • Wróżbiarstwo - Diana Morgan
  • Zaklęcia - Kasper Schade
  • Zielarstwo - Narcyza Zoe Assassin
Informujemy, że trwają rozmowy z kandydatami na stanowisko nauczyciela Astronomii i już niedługo podamy do wiadomości, kto obejmie tą funkcję. Ponadto prof. Anna Alexy z powodu mugolskich obowiązków zmuszona jest przejść na urlop i wróci do zamku od następnego semestru. Tym samym starożytne runy zostają wycofane z oferty edukacyjnej na rok szkolny styczeń-marzec 2020.

Nowym opiekunem Slytherinu została prof. Debora Magnael. Jej oraz wszystkim nauczycielom, którzy dołączyli do kadry Szkoły Magii i Czarodziejstwa HP School życzymy powodzenia oraz dużo satysfakcji z wykonywania nauczycielskich obowiązków, a także miłego pobytu w zamku Hogwart.

Dane kontaktowe do wszystkich nauczycieli znajdują się w zakładce Wykładowcy szkoły w panelu po prawej stronie oraz w tym miejscu.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 02.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [12]

Drodzy Czarodzieje!

Po raz kolejny pragniemy zaprosić Was do udziału w cyklicznej zabawie, jaką jest Szczęśliwy Traf! Tym razem Wasze zadanie polega na podaniu przedmiotu, którego naucza dany nauczyciel HPS-u.

Odpowiedzi udzielacie w komentarzu pod tym newsem, podpisując się imieniem i nazwiskiem. Pamiętajcie, zaliczamy tylko pierwszą odpowiedź.


1. Narcyza Zoe Assasin
2. Diana Morgan
3. Olivia Hill
4. Axel Magnael
5. Kasper Schade

Na wasze odpowiedzi czekamy do jutra do godziny 21:00
Poprawne odpowiedzi wynagrodzone będą 25 punktami oraz 50 galeonami.


Prowadząca
Aubrey Flynn

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Aubrey Flynn - 02.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [25]
Magia Odznak [1]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w pierwszym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. SELENIA POTTER
20
2. ALEXANDER COLLOTYE
17
2. EMMA ROSS
17
3. MAGDA LI
16


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1 SOPHIE FITZ
28
2. CLARISSA WADDELL
24
3. CRISPIN STEWART
19

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. NARCYZA ZOE ASSASSIN 3
2. DIANA MORGAN 2
2. ADELE PATEL 2
3. DEMIAN ALNTELO 1
3. OLIVIA HILL 1
3. SOPHIE STEVENGARD 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 02.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 1

Pierwszy tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 26.01):

PERSONALIAORPSIPMS
A. ALEXY63
01
1019
D. ALNTELO5613226026
N. Z. ASSASSIN789630030
A. FLYNN677222022
O. HILL677626026
A. JOHANSON406212210
A. MAGNAEL5002707
D. MAGNAEL447217017
D. MORGAN5615228028
A. PATEL679628028
K. SCHADE5415226125
S. STEVENGARD4610626026
V. VALLAR746219019

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Aubrey Flynn, Olivia Hill, Debora Magnael, Adele Patel, Sophie Stevengard.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 02.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Uroczystość ogłoszenia prefektów


Drodzy Czarodzieje!

Mamy zaszczyt zaprosić Was na uroczyste wręczenie Odznak Prefektów, które odbędzie się w niedzielę (02.02) o godzinie 20:00 w Wielkiej Sali.

Tego dnia zostanie wybrany jeden uczeń z każdego domu i to właśnie na jego piersi zalśni odznaka prefekta. Ponadto poznamy również dwójkę prefektów naczelnych, czyli uczniów, którzy swoją postawą i zaangażowaniem najbardziej wyróżniają się na tle innych uczniów.

Nauczycielom przypominamy, że obecność na tej uroczystości na nickach profesorskich jest obowiązkowa.

[ WEJDŹ DO WIELKIEJ SALI ]

PYTANIE BONUSOWE
Od którego roku można było zostać prefektem w Hogwarcie?

Odpowiadacie w komentarzach pod newsem. Macie czas do jutra do godziny 20:00. Można zdobyć 10 punktów i 20 galeonów.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 02.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [34]
Harry Potter Quiz | Loterie Liczbowe [2]


[WEJDŹ DO HOGWARTU]

Mamy przyjemność poinformować, że już dzisiaj (tj. 02.02) o godzinie 19:30 w Hogwarcie odbędzie się drugi w tym roku Harry Potter Quiz. Prosimy uczniów o zapoznanie się z zasadami zabawy. Regulamin znajdziecie w tym miejscu, zaś oznaczenia pytań tutaj.

Bezpośrednio po quizie odbędzie się losowanie Galeolotka i Punktatora. Poniżej znajdziecie linki, w których możecie wytypować liczby. Każdy członek społeczności HP School może wysłać dwa kupony Galeolotka, a uczniowie dodatkowo jeden kupon Punktatora. Szczegóły zabawy dostępne są w Regulaminie Galeolotka i Regulaminie Punktatora.

Do zobaczenia na quizie i loteriach!

Wyślij kupon:
Galeolotek | Punktator


Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 02.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zakumpluj się ze Zgredkiem

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Spotkanie Hufflepuffu #1
Data: 22 stycznia 2021
Godzina: 21:30
Miejsce: Pokój Hufflepuffu
Podpis: prof. Narcyza Zoe Assassin

Spotkanie Slytherinu #1
Data: 22 stycznia 2021
Godzina: 21:30
Miejsce: Komnata Slytherinu
Podpis: prof. Debora Magnael-Bee

Konkurs dyrekcji [1]
Data: 23 stycznia 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Konkurs z Czarnej Magii [1]
Data: 24 stycznia 2021
Godzina: 20:00
Link: łap świstoklik
Podpis: prof. Lily Dayne

Awantura o Punkty
Data: 24 stycznia 2021
Godzina: 20:00
Miejsce: Hogwart
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Zakupy na Pokątnej [1]
Data: 24 stycznia 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Konkurs z Mitów i Legend [1]
Data: 26 stycznia 2021
Godzina: 21:37
Link: łap świstoklik
Podpis: prof. Livka Magnael-Bee

Ogłoszenie prefektów
Data: 31 stycznia 2021
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
styczeń-marzec 2021

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Johannes Weierstrass [382]
Bella Mckinsley [365]
Zinnia Cormier [353]
Mark Evans [350]
Joanne Grey [345]

[Więcej]


KLASA 2

Carla Grimshaw [611]
Roksana Sprouse [538]
Violet Thompson Rossa [495]
Aria West [495]
Isabella Thompson Rossa [488]

[Więcej]


KLASA 3

Alexandra Herondale [251]
Emily Butchon [191]
Angelika Walker [191]
Livka Magnael-Bee [175]
Mai Sakura-Morgan [158]

[Więcej]





Kazbiel Thundershout [0]
Diana Silky-Wolfram [0]
Kasper Schade [0]
Isabelle Sancley [0]
Emma Ross [0]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
-
-


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
24 stycznia!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Andrzejki 2020

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
24 stycznia!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
24 stycznia!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.