Hogwart HP School
Trwają magiczne
wakacje!



Zapraszamy do zapisów
na rok szkolny
wrzesień-grudzień 2019.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Wrzesień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 


0  pkt
0  pkt
0  pkt
0  pkt




Magia Odznak - 2

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz drugi w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w drugim tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ALEKSA COLDSTONE
12
2. ISABELA SNOW
10
3. HERMIONA PARISE
7


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. LIVIETTE WEASLEY
19
2. ELODIE SOLER
15
3. AMY LIGHTWOOD
13

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ARIANA LUMA 3
2. ASHLEY WINTERHOOD 2
3. NADIYA ALNTELO 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
 
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 23.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 2

Drugi tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 21.10):

PERSONALIAORPSIPMS
D. ALNTELO0500541
N. ALNTELO36101028
H. GONNE000004-4
H. HIGHTOWER0002202
M. IGLARZ-MORANIS3200514
A. MAGNAEL4210707
D. MAGNAEL43007
0
7
A. LUMA457016016
A. MIN5210808
K. PICCIFUES4000404
V. PICCIFUES0000000
M. PINKMAN4300716
A. WINTERHOOD651012012
N. WINTERHOOD3000312

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Demian Alntelo, Nadiya Alntelo, Ariana Luma, Axel Magnael, Ahreum Min, Mary Pinkman, Ashley Winterhood i Natalie Winterhood.


Lekcje do odrobienia:
  • Astronomia (H. Hightower) - klasa I (1 godzina), klasa II (2 godziny)
  • Quidditch (H. Gonne) - klasa I (1 godzina)
  • Quidditch (V. Piccifues) - klasa II (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 23.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Historii Magii [3]


Drodzy Uczniowie i Nauczyciele
 
 Przychodzę do Was z łatwym konkursem z Historii Magii. Polega na odgadnięciu o jakiego słynnego czarodzieja chodzi. Za samo odgadnięcie wszystkich postaci można uzyskać 24 punkty ale jeżeli opiszecie jedną z tych ośmiu postaci możecie uzyskać aż 30 punktów.

[PERGAMIN]

Na wykonanie tego konkursu macie czas do soboty (27.10) do godziny 22:00. Rozwiązania przesyłacie na sowę: debora.pat.uni800@gmail.com



Pozdrawiam
Debora Magnael

Wyczarował/a Debora Magnael - 23.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Czarnej Magii [1]


[ Krople deszczu rytmicznie wystukiwały rytm, bijąc niestrudzenie w szyby w oknach jej komnaty. Wiatr hulał tak, że nikt o zdrowych zmysłach nie miałby ochoty na nocną przechadzkę. A jednak... Ktoś, na kogo bardzo czekała, przebywał poza zamkiem, mając najwyraźniej tajemniczą misję do spełnienia. Nie mogąc mu inaczej pomóc, dopiero teraz przyszedł jej do głowy pewien pomysł.

Czym prędzej udała się do biblioteki, naturalnie do Działu Ksiąg Zakazanych, bo tylko tam mogła znaleźć woluminy zawierające najsilniejsze ze znanych zaklęć i choć było to bez wątpienia białomagiczne zaklęcie, wymagało dużych umiejętności i opanowania zarówno oklumencji, jak i legilimencji. Odszukała Zaklęcie Posłańca, na które kiedyś dawno temu zwróciła już uwagę. Przypomniała sobie formułę zaklęcia, chwyt i manipulację, i koncentrując swoje myśli na osobie, o którą nie tylko ona się martwiła, rzuciła perfekcyjnie czar, mając nadzieję, że dzięki temu potrzebne wsparcie trafi we właściwe miejsce.

Wracając do swojej komnaty i okna, przy którym spędziła już godziny z nosem przyklejonym do szyby i wzrokiem utkwionym we wszechogarniającą ciemność, wstąpiła jeszcze do sowiarni i wysłała sowy do każdego zainteresowanego czarodzieja przebywającego w Hogwarcie. ]


Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Gdyby tak pewnego razu zjawił się w zamku nieproszony gość, to czy umielibyście rozpoznać, że to jeden ze Śmierciożerców? Oczywiście, biorąc pod uwagę, że nie moglibyście sprawdzić, że na jego przedramieniu widnieje Mroczny Znak i nie byłby wcale ubrany w czarną szatę z kapturem. Jeśli nie, to najwyższa pora nauczyć się rozpoznawać złowrogie postacie. I na tym będzie polegało Wasze zadanie w ramach pierwszego konkursu z Czarnej Magii.

[ O KIM MOWA? ]

Odpowiedzi w postaci imion i nazwisk Śmierciożerców wysyłajcie sowami na lily.dayne@hogwart.pl. Pierwszych 5 osób otrzyma 40 punktów i 40 galeonów, a pozostałe 30 punktów i 30 galeonów. Macie czas do soboty (27.10) do godz. 20:00.


Pozdrawiamy serdecznie
Desmond Dayne
Lily Dayne


Wyniki za zabawy w trakcie uroczystości ogłoszenia prefektów są dostępne tutaj

Wyczarował/a Lily Dayne - 23.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Krzyżówka [1] - Wyniki


Drodzy Czarodzieje!

Znane są juz wyniki pierwszej magicznej krzyżówki. Przedstawiają się one następująco:
  • Arielle Johanson +60 pkt | 60 gal
  • Katrina Roxet +45 pkt | 45 gal
  • Sophie Roberts +45 pkt | 45 gal
  • Sophie Stevengard +45 pkt | 45 gal
  • Arebell Mcavoy +45 pkt | 45 gal
  • Cornelia Sunday +42 pkt | 42 gal
  • Amy Lightwood +60 pkt | 60 gal
  • Anna Alexy +45 pkt | 45 gal
  • Isabela Snow +45 pkt | 45 gal
  • Jenny Red +42 pkt | 42 gal
  • Liviette Weasley +60 pkt | 60 gal
  • Luiza Queenwood +42 pkt | 42 gal
  • Rose Pottinger +45 pkt | 45 gal
  • Aleksa Coldstone +45 pkt | 45 gal
  • Elodie Soler +42 pkt | 42 gal
  • Portya Snape +39 pkt | 39 gal
  • Ariana Luma +1 do RN | 45 gal
Gratulujemy zdobytych nagród i zachęcamy do wyczekiwania dalszych konkursów, i dzielnego zbierania punktów dla swoich domów.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
 
W rozwinięciu newsa znajdują się wyniki akcji Reklama.

Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 23.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Pierwszy konkurs - Wyniki


Witajcie!

Sowa z wynikami pierwszego konkursu gdzieś się zawieruszyła, jednakże dzięki pomocy znanego nam magizoologa udało się ją odnaleźć, dlatego czym prędzej spieszymy, by przedstawić pergamin, jaki przyniosła w swoim dzióbku:
 
  • Arielle Johanson +30 pkt | 30 gal
  • Sophie Stevengard +30 pkt | 30 gal
  • Cornelia Sunday +30 pkt | 30 gal
  • Lila Montero +30 pkt | 30 gal
  • Rose Gryffin +30 pkt | 30 gal
  • Son Jemmylly +30 pkt | 30 gal
  • Alison Wilson +30 pkt | 30 gal
  • Amy Lightwood +30 pkt | 30 gal
  • Hermi Gran +30 pkt | 30 gal
  • Hermiona Parise +30 pkt | 30 gal
  • Isabela Snow +30 pkt | 30 gal
  • Liviette Weasley +30 pkt | 30 gal
  • Luiza Queenwood +30 pkt | 30 gal
  • Rafnin Morten +30 pkt | 30 gal
  • Yarami Moonmiss +30 pkt | 30 gal
  • Yoo Sooyoung +27 pkt | 27 gal
  • Aleksa Coldstone +30 pkt | 30 gal
  • Dahlia Vixen +30 pkt | 30 gal
  • Elodie Soler +30 pkt | 30 gal
  • Haley Mikaelson +30 pkt | 30 gal
  • Lissandra Rosier +30 pkt | 30 gal
  • Paula Carteralez +30 pkt | 30 gal
  • Ariana Luma +1 do RN | 30 gal
 
Dziękujemy za udział w konkursie.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
 
W rozwinięciu newsa znajdują się gratyfikacje za zdjęcia (Nie)Magicznych Przyjaciół.

Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 23.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Szczęśliwy Traf [12] - Wyniki
 


Nadszedł czas na przedstawienie wyników dwunastego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:

  • Arielle Johanson +25 pkt. +50 gal.
  • Katrina Roxet +25 pkt. +50 gal.
  • Sophie Stevengard +25 pkt. +50 gal.
  • Zoe Smith +25 pkt. +50 gal.
  • Arebell Mcavoy +25 pkt. +50 gal.
  • Cornelia Sunday +25 pkt. +50 gal.
  • Anna Alexy +25 pkt. +50 gal.
  • Isabela Snow +25 pkt. +50 gal.
  • Jenny Red +25 pkt. +50 gal.
  • Laura Granger +25 pkt. +50 gal.
  • Liviette Weasley +25 pkt. +50 gal.
  • Luiza Queenwood +25 pkt. +50 gal.
  • Aleksa Coldstone +25 pkt. +50 gal.
  • Ahreum Min +1 RN +50 gal.
  • Ashley Winterhood +1 RN +50 gal.
  • Manet Iglarz-Moranis +1 RN +50 gal.
  • Mary Pinkman +1 RN +50 gal.

  • Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

    Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

    Prowadząca
    Ariana Luma

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja HP School
    Lily Dayne
    Eleonora Malfoy
    Grianne Ohmsford
    Wyczarował/a Ariana Luma - 23.10.2018
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Szczęśliwy Traf [10] - Wyniki


    Nadszedł czas na przedstawienie wyników dziesiątego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:

    • Sophie Stevengard +25 pkt | 50 gal
    • Arielle Johanson, +25 pkt | 50 gal
    • Sophie Roberts, +25 pkt | 50 gal
    • Katrina Roxet +25 pkt | 50 gal
    • Elizabeth White, +25 pkt | 50 gal
    • Cornelia Sunday, +25 pkt | 50 gal
    • Arebell McAvoy +25 pkt | 50 gal
    • Luiza Queenwood, +25 pkt | 50 gal
    • Anna Alexy +25 pkt | 50 gal
    • Isabela Snow, +25 pkt | 50 gal
    • Liviette Weasley, +25 pkt | 50 gal
    • Hemiona Parise, +25 pkt | 50 gal
    • Rose Pottinger, +25 pkt | 50 gal
    • Amy Lightwood, +25 pkt | 50 gal
    • Yoo SooYoung, +25 pkt | 50 gal
    • Paula Carteralez +25 pkt | 50 gal
    • Elodie Soler, +25 pkt | 50 gal
    • Aleksa Coldstone +25 pkt | 50 gal
    • Manet Iglarz-Moranis, +1 do RN | 50 gal
    • Ariana Luma, +1 do RN | 50 gal
    • Demian Alntelo +1 do RN | 50 gal

    Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

    Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

    Prowadząca
    Ashley Winterhood

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja HP School
    Lily Dayne 
    Eleonora Malfoy 
    Grianne Ohmsford
    Wyczarował/a Ashley Winterhood - 22.10.2018
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

    strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [archiwum newsów | dodaj news]
    Sieć Fiuu



    Zadaj pytanie on-line

    Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

    lub
    na szkolną sowę pod adresem:
    dyrekcja@hogwart.pl

    Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

    Uszy dalekiego zasięgu

    Rozpoczęcie roku szkolnego
    Data: 21 września 2019
    Godzina: 19:00
    Zapisy: wypełnij formularz zgłoszeniowy
    Miejsce: Wielka Sala
    Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
    Harmonogram roku szkolnego
    Inkwizycja






    Zapisy na rok szkolny
    wrzesień-grudzień 2019

    Na nauczyciela
    Na ucznia






    Dyrekcja Szkoły
    Wykładowcy Szkoły
    Uczniowie Szkoły




    Wielka Sala

    WIELKA SALA

    Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



    [Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



    WIELKA SALA
    REJESTRACJA NICKA

    Wmigurok


    WMIGUROK

    Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

    *Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

    Na pierwszej stronie srebrny
    tekst głosi:

    Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
    Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

    Wmigurok
    Czym jest HP School?
    Szkoła Magii
    Magiczna Nauka
    Dołącz do nas!
    Dormitoria
    Inne wiadomości
    Rejestracja nicka
    Logowanie na chat
    Sale Lekcyjne
    ZAŁÓŻ CHAT NICK



    [Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

    Konfiguracja ICeQ i NPCC
    Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

    Ranking



    Aubrey Flynn [5982]
    Kasper Morgan [5245]
    Adele Patel [4859]
    Izak Wolfram [4801]
    Larysa Lapointe [4667]

    [Więcej]





    Liviette Weasley [298]
    Arielle Johanson [220]
    Elodie Soler [215]
    Mary Pinkman [152]
    Sophie Stevengard [108]

    [Więcej]

    [Plusy i Minusy]
    Rozrywka w HP School

    Regulamin Quizu
    Ranking zwycięzców


    Regulamin Galeolotka
    Regulamin Punktatora
    Regulamin Szczęśliwej Liczby


    Regulamin Magii Odznak
    Ranking uczniów
    Ranking nauczycieli


    Regulamin zabawy
    Ranking zwycięzców


    Regulamin zabawy
    Ranking fasolek


    Regulamin zabawy


    Gra w Ciemno
    Magiczny Quiz


    Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
    -
    -


    Regulamin Quizu
    Oznaczenia Pytań
    Ranking Quizu
    Historia Quizów
    WEJDŹ NA QUIZ

    Najbliższy Quiz:
    Wkrótce!
    Hogwarts Express



    NAJNOWSZY NUMER:
    Numer XVII

    NUMERY ARCHIWALNE:
    Numer I
    Numer II
    Numer III
    Numer IV
    Numer V
    Numer VI
    Numer VII
    Numer VIII
    Numer IX
    Numer X
    Numer XI
    Numer XII
    Numer XIII
    Numer XIV
    Numer XV
    Numer XVI
    Numer XVII

    NUMERY SPECJALNE:
    Halloween 2013
    Boże Narodzenie 2013
    Wielkanoc 2014
    Boże Narodzenie 2014
    Walentynki 2015
    Wakacje 2015
    Halloween 2015
    Andrzejki 2015
    Boże Narodzenie 2015
    Walentynki 2016
    Wielkanoc 2016
    Wielkanoc 2017
    Boże Narodzenie 2017
    Walentynki 2018
    Wielkanoc 2018
    Andrzejki 2018
    Boże Narodzenie 2018

    INNE:
    Gratyfikacje
    Zostań redaktorem
    Magiczne Loterie



    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Galeolotka

    Najbliższe Losowanie:
    Wkrótce!


    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Punktatora

    Najbliższe Losowanie:
    Wkrótce!

    Zasady Gry
    Wyniki Losowań

    Najbliższe Losowanie:
    Wkrótce!

    © 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.