Hogwart HP School
Trwa przerwa
semestralna



Zapisy zamknięte.


Zapisz się na kolejny rok szkolny!



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
brak

Prefekci:
brak


Opiekun:
brak

Prefekci:
brak


Opiekun:
brak

Prefekci:
brak


Opiekun:
brak

Prefekci:
brak


Prefekci Naczelni
brak
brak


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Kwiecień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 


48535  pkt
23643  pkt
21819  pkt
14311  pkt




Magi-fitness


[ – Wszystko mnie boli – narzekał Alojzy już od samego rana.

Nikodem spojrzał na przyjaciela i roześmiał się. Alojzy zrobił dziwną minę i już miał coś powiedzieć, kiedy odezwał się Nikodem.

– Starość nie radość – powiedział, po czym szybko dodał – ale brak aktywności fizycznej nie dotyka tylko ludzi w twoim wieku...

– Moim? – zakpił Alojzy. – O ile mnie pamięć nie myli, ty jesteś ode mnie starszy o 8 miesięcy, 5 dni i 22 godziny.

– Oho, jak ty świetnie znasz się na mugolskich przedmiotach...

– Ja, drogi przyjacielu, znam się na wszystkim i doskonale wiem, co zrobić, aby rozruszać te twoje stare i zużyte kości... ]


Kochani uczniowie!

Czas siedzenia w ciepłych dormitoriach minął bezpowrotnie, gdyż za zgodą wysportowanej części dyrekcji pragniemy zaprosić Was na magi-fitness, który odbędzie się już dziś (05.05) o godzinie 19:00 na szkolnym boisku. Weźcie magi-maty, butelkę wody mineralnej i ręcznik. Na pewno Wam się to przyda! Zabrania się wnoszenia na stadion rzeczy z Miodowego Królestwa, ponieważ profesor Dayne ogłosiła "Magi-dzień-bez-kostki-czekolady".

Zwarci i gotowi do ćwiczeń
Nikodem & Alojzy


PYTANIE BONUSOWE
Marina czy Lily zabraniają czekolady?

Odpowiadacie w komentarzach. Można zdobyć 10 punktów oraz 20 galeonów. Macie czas do godziny 19:00.

 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 05.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [29]
Szczęśliwy Traf [12]
 

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie !

Po raz kolejny pragniemy zaprosić Was do udziału w cyklicznej zabawie, jaką jest Szczęśliwy Traf! Zadanie, jakie mam dla Was, będzie proste. Zapewne znacie wszystkie szkoły magiczne. Dzisiejsze wasze zadanie będzie polegać na podaniu na jakim kontynencie znajduje się dana szkoła magiczna

1. Ilvermorny
2. Instytut Magii Durmstrang
3. Koldovstoretz
4. Akademia Magii Beauxbatons
5. Castelobruxo

Macie czas do jutra do godziny 20:00. Pamiętajcie, żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem i że zaliczamy tylko pierwszą odpowiedź. Za poprawne rozwiązania możecie otrzymać 25 punktów, 50 galeonów.

Prowadząca
Ariana Luma

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Ariana Luma - 04.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [28]
Konkurs z historii magii #3
 


[ Zagubiona nauczycielka, chodziła po labiryncie i nie mogła znaleźć wyjścia. Postanowiła więc poprosić o pomoc swoich uczniów albo innych nauczycieli. Wyciągnęła papier i zaczęła pisać :


Moi mili !

Musicie mi pomóc ! Wybrałam się na wycieczkę do pewnego labiryntu i niestety się zgubiłam. A muszę dostać się przecież na lekcję historii magii do poniedziałku, dlatego mam do Was prośbę. Prześlę Wam rysunek labiryntu a wy zaznacie mi na niej jak mam dostać się do Sali Antycznej na naszą przyszłą lekcję i kartkówkę, która czeka Was w poniedziałek. Zgubiłam także po drodze karteczki z kilkoma datami, gdybyście znaleźli te daty po drodze, napiszcie mi jakie to daty i co oznaczają lecz pamiętajcie zbierajcie tylko te daty, które znajdują się na właściwej drodze do wyjścia. Mam nadzieję, że wam się uda odnaleźć drogę. Poniżej przesyłam mapę labiryntu :

[ Labirynt ]

Rozwiązania wysyłajcie sowami na kosn@o2.pl do poniedziałku do naszej lekcji (07.05) do godz. 19:00. Pamiętajcie, by podpisać swoje prace. Pierwsze trzy osoby otrzymają w nagrodę 10 punktów i 10 galeonów więcej, reszta 15 punktów i 15 galeonów za odnalezienie wyjścia i 15 punktów i 15 galeonów za daty. Razem 30 punktów i 30 galeonów.

Zniecierpliwiona
Prof. Ariana Luma
Wyczarował/a Ariana Luma - 03.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Nadrabianie lekcji Zaklęć


Witam!

Chciałabym Was przeprosić za moje nagłe odwołanie zajęć poniedziałkowych i poinformować, że nadrobić je będziemy mieli okazję już jutro (03.05.2018). Klasę I  zapraszam na godzinę 19:40, a klasę II na 19:05, oczywiście do /join ukryta_sala. 
Do zobaczenia!

Pozdrawiam,
prof. Nadiya Molko

Wyczarował/a Nadiya Molko - 02.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
OpCM - Odrabianie zajęć


Kochane Druzgotki!

Chciałabym poinformować was o terminach najbliższego odrabiania zajęć z poprzedniego tygodnia. Oto one:

  • II klasa - czwartek (jutro), 18:30
  • I klasa - czwartek (jutro), 19:05 
Dziękuję za wyrozumiałość i mam nadzieję, że zjawicie się o odpowiedniej godzinie!

Buziaki
Natalie Riddle
Wyczarował/a Natalie Riddle - 02.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Zaklęć [2]


Witam!

Przybywam do Was z drugim już konkursem dotyczącym Zaklęć! W odnośniku poniżej odnajdziecie zdjęcia, na których przedstawiono efekt działania dziesięciu zaklęć. Za zidentyfikowanie każdego z nich otrzymać możecie już 30 pkt, natomiast za dopisanie jeszcze krótkiego opisu działania każdego zaklęcia zdobyć można dodatkowe 10 pkt!

[OBRAZKI]

Rozwiązania przesyłajcie na moją sowę: nadiya.molko@gmail.com (podpisując się imieniem, nazwiskiem i domem). Czas na wykonanie konkursu macie do niedzieli (06.05.2018) do godziny 23:59. 

Pozdrawiam,
prof. Nadiya Molko

Wyczarował/a Nadiya Molko - 01.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak - 1

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w pierwszym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. JASON WOLFBLACK 11
2. RACHEL HERONDALE 10
3. ALYSSA FOSTER 7
3. CLAUDIA POTTER 7
3. MERENVEN TELCONTAR 7
3. OPHELIA CROWN 7


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. AHREUM MIN 20
2. DEMIAN ALNTELO 11
2. KATNYSS KINGSTONE 11
3. PATRICIA MAGNAEL 9
3. REBECCA MAXWELL 9

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. NYSSA SHADOW 3
2. NATALIE RIDDLE 2
3. ARIANA LUMA 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 01.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 1

Pierwszy tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 22.04):

PERSONALIAORPSIPMS
A. LUMA4130808
N. MOLKO3130716
K. PICCIFUES6000606
V. PICCIFUES3000303
N. RIDDLE613010010
N. SHADOW607013013
K. WAKESHIMA00000-4-4

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Ariana Luma, Nadiya Molko, Karol Piccifues, Natalie Riddle i Nyssa Shadow.


Lekcje do odrobienia:
  • OpCM (N. Riddle) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)
  • Zaklęcia (N. Molko) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 01.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi Napisz do nas... Wyślij

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu


"Merlinka"
Termin: 19.04.2019
Link: świstoklik
Podpisano: Reny Boursier
Rozpoczęcie roku szkolnego
Termin: 28.04.2019
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
kwiecień-lipiec 2019

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Anna Alexy [3293]
Narcyza Zoe Assassin [3112]
Sophie Stevengard [2758]
Cassidy Malore [2612]
Christian Adams [2427]

[Więcej]





Liviette Weasley [181]
Arielle Johanson [150]
Mary Pinkman [132]
Elodie Soler [127]
Ahreum Min [110]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
brak

Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Wkrótce!
Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Numer XVII

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV
Numer XVI
Numer XVII

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018
Andrzejki 2018
Boże Narodzenie 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.