HP School
Trwa rok szkolny

październik-grudzień 2018


Zapisz się już dziś!



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK

Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I


Runy
godzina 18:30
sala_antyczna


ONMS
godzina 19:05
Mroczny Las


Zaklęcia
godzina 19:40
Ukryta Sala



KLASA II


Historia Magii
godzina 19:05
Sala Antyczna


ONMS
godzina 19:40
Mroczny Las


Zaklęcia
godzina 20:15
Ukryta Sala


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Programy nauczania
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Pomieszczenia


Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Ashley Winterhood

Prefekci:
Brak


Opiekun:
prof. Ariana Luma

Prefekci:
Brak


Opiekun:
prof. Demian Alntelo

Prefekci:
Brak


Opiekun:
prof. Axel Magnael

Prefekci:
Brak


Prefekci Naczelni
Brak
Brak


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci

Wrota Izby


Dyrekcja
Zastępcy
Zarząd
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Nauczyciele Roku

Absolwenci Hogwartu
Prefekci domów
Prefekci naczelni
Puchary domów
Uczniowie Roku

Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Awantura o Punkty
Karty Kolekcjonerskie
Czarodzieje z Klasą
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf
Polowanie na Gnomy
Tablica ogłoszeń
HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Październik
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 


3997  pkt
2934  pkt
2381  pkt
1677  pkt




Hogwart


FireFox c ie o

Konkurs dyrekcji [1]


Witajcie!

Czas na pierwszy w tym roku szkolnym konkurs dyrekcji! Tym razem zabawicie się w magi-detektywów i Wasze zadanie będzie polegało na rozpoznaniu, do kogo należy przedmiot przedstawiony na zamazanym obrazku.

[ ZAMAZANE OBRAZKI ]

Na Wasze rozwiązania czekamy pod adresem dyrekcja@hogwart.pl do niedzieli (21.10) do godz. 20:00. Nie zapomnijcie podpisać swoich prac. Do zdobycia: 40 punktów i 40 galeonów (dla 5 pierwszych osób) oraz 30 punktów i 30 galeonów (dla pozostałych). Dla nauczycieli plusy do Rankingu Nauczyciela.

Powodzenia!

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 16.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak - 1

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w pierwszym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ISABELA SNOW
12
2. SOPHIE STEVENGARD
10
3. ALEKSA COLDSTONE
9
3. HERMIONA PARISE
9


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. LIVIETTE WEASLEY
24
2. ELODIE SOLER
22
3. ALISON WILSON
13
3. ARIELLE JOHANSON
13

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ARIANA LUMA 3
1. ASHLEY WINTERHOOD 3
2. DEMIAN ALNTELO 2
3. AHREUM MIN 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 16.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 1

Pierwszy tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 14.10):

PERSONALIAORPSIPMS
D. ALNTELO434112012
N. ALNTELO32411019
H. GONNE3201606
H. HIGHTOWER0000000
M. IGLARZ-MORANIS5100606
A. MAGNAEL3321909
D. MAGNAEL31419
0
9
A. LUMA464115015
A. MIN640111011
K. PICCIFUES5001606
V. PICCIFUES2000211
M. PINKMAN2121624
A. WINTERHOOD644115015
N. WINTERHOOD2041716

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Ariana Luma, Axel Magnael, Ahreum Min, Nadiya Molko i Ashley Winterhood.


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 16.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [6] - Wyniki


   

Nadszedł czas na przedstawienie wyników piątego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:

  • Arebell Mcavoy +25 pkt. +50 gal.
  • Sophie Stevengard +25 pkt. +50 gal.
  • Zoe Smith +25 pkt. +50 gal.
  • Cornelia Sunday +25 pkt. +50 gal.
  • Olivia Wood +20 pkt. +40 gal.
  • Serkins Dolores +20 pkt. +40 gal.
  • Wanessa Grin +25 pkt. +50 gal.
  • Amy Lightwood +25 pkt. +50 gal.
  • Anna Alexy +25 pkt. +50 gal.
  • Hermiona Parise +5pkt. +10gal.
  • Isabela Snow +25 pkt. +50 gal.
  • Jenny Red +15 pkt. +30 gal.
  • Liviette Weasley +25 pkt. +50 gal.
  • Luiza Queenwood +25 pkt. +50 gal.
  • Rose Rita +15 pkt. +30 gal.
  • SooYoung Yoo +5pkt. +10gal.
  • Aleksa Coldstone +25 pkt. +50 gal.
  • Cathy Crowley +25 pkt. +50 gal.
  • Elodie Soler +20 pkt. +40 gal.
  • Olympia Quartet +20 pkt. +40 gal.
  • Ariana Luma +1 RN +50 gal.
  • Demian Alntelo +1 RN +50 gal.
  • Nadiya Alntelo +1 RN +50 gal.
  • Mary Pinkman +1 RN +50 gal. 

 


Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Ahreum Min

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Lily Dayne 
Eleonora Malfoy 
Grianne Ohmsford
Wyczarował/a Ahreum Min - 16.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Loterie Liczbowe - 1
W czasie niedzielnego losowania Galeolotka oraz Punktatora, których wyniki można już teraz znaleźć pod "więcej" wylosowane zostały następujące liczby:



Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 16.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Starożytne Runy - odrabianie

Kochani Cukrowi Uczniowie!

Z uwagi na fakt, że w ubiegłym tygodniu nie spotkaliśmy się na zajęciach ze Starożytnych Run, pragnę Was poinformować, że w tym tygodniu spotkamy się w holu hieroglifów dwukrotnie.

Poniżej przedstawiam grafik zajęć ze Starożytnych Run na ten tydzień:
  • Klasa I
    • 16.10 (wtorek) o godz 18:30*
    • 17.10 (środa) o godz 18:30
  • Klasa II 
    • 16.10 (wtorek) o godz 20.15*
    • 18.10 (czwartek) o godz 19:05
*Zajęcia odrabiane

Pozdrawiam słodko,
prof. Eleonora Malfoy
Wyczarował/a Eleonora Malfoy - 15.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Awantura o Punkty - podsumowanie

Drodzy Czarodzieje!

Wczoraj odbyła się XXIII edycja Awantury o Punkty.

Chciałybyśmy bardzo podziękować wszystkim jej uczestnikom: Gryfonom w składzie Arielle Johanson - kapitan, Sophie Stevengards i Sophie Roberts, Krukonom w składzie Emrys Lubesz - kapitan, Liviette Weasley, Hermiona Parise, Puchonom w składzie Mary Hamilton - kapitan, Rose Gryffin i Ashley Winterhood oraz Ślizgonom w składzie Elodie Soler - kapitan, Paula Carteralez i Adeline Magnael.

Drużyna Mistrzów (Ravenclaw) zachowała swój ubiegłoroczny tytuł i to ona w następnej edycji ponownie zasiądzie w Loży Mistrzów (76 pkt - stan po pierwszej rundzie).

Każda z drużyn do zdobytej przez siebie w zabawie sumy punktów, otrzymuje dodatkowo bonusową pulę, która zależna jest od zajętego w zabawie miejsca.

Pula bonusowa przedstawia się następująco:

I miejsce +400 punktów
II miejsce +300 punktów
III miejsce +200 punktów
IV miejsce +100 punktów

Nagrody indywidualne znajdują się w rozwinięciu newsa.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 15.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szybki Złoty Znicz [1]


Witajcie!

Część z Was już wykazała się sprytem i czujnością i złapała Złotego Znicza, a tych, którzy nie zorientowali się, że jest on w grze, zachęcamy do zajrzenia na szkolnego fanpage'a. To właśnie tam będą pojawiać się konkursy w ramach zabawy, która kiedyś gościła w naszym zamku - "Szybki Złoty Znicz", a która polega na równie błyskawicznym rozwiązywaniu konkursów.

Na wysłanie rozwiązań będzie ograniczony czas - czasem będzie to jeden dzień, a czasem zaledwie kilka godzin. A zatem młodzi czarodzieje, jak mawiał Moody, musicie zachować stałą czujność, bo inaczej nic nie wygracie!

Łapcie ten oto świstoklik i do dzieła!

Pozdrawiamy serdecznie
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 15.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [spalone pergaminy | wrzuc pergamin]

Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi Napisz do nas... Wyślij

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Zgredek dyżuruje codziennie w godz. 19:00 - 22:00
Uszy dalekiego zasięgu


Nadsyłanie artykułów do "Hogwart Express"
Data: 17 października 2018
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpisano: Redakcja Naczelna


Konkurs z Historii Magii [1]
Data: 19 października 2018
Godzina: 20:00
Link: łap świstoklik
Podpisano: Ariana Luma


Konkurs dyrekcji [1]
Data: 21 października 2018
Godzina: 20:00
Link: łap świstoklik
Podpisano: Dyrekcja HP School

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
październik-grudzień 2018

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Aleksa Coldstone [241]
Liviette Weasley [225]
Isabela Snow [220]
Sophie Stevengard [212]
Hermiona Parise [203]

[Więcej]





Mary Pinkman [0]
Ahreum Min [0]
Ariana Luma [0]
Karol Piccifues [0]
Manet Iglarz-Moranis [0]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Liviette Weasley

Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
21 października!
Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Numer XV

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Ważne informacje

Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
21 października!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
21 października!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.